Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítesz? A Vöröskereszt is...

Segítesz? A Vöröskereszt is várja az adományokat, nemcsak pénzt, hanem természetbenit is.

Figyelt kérdés
A Felsőzsolcáról kitelepítettek a Miskolci Városi Sportcsarnokban (Generali Aréna) és a Vörösmarty Ált. iskolában lettek elszállásolva (nem is lesz ott tanítás). Minden jól jönne nekik, sok az idős, a gyerek is. (tehát pl. egy kis játéknak is örülnének)
2010. jún. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
szívesen segítenék de sajnos Salgótarjáni vagyok :S
2010. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi eddig a férjemmel 3 kamion adományt intéztünk.

Most szervezzük a károsultaknak a gyűjtést. Mi fogjuk összeszedni és kivinni az érintetteknek, mert nagyon sok ismerősünk szenved a víz miatt.

Aki akar és tud segíteni, minket is hívhat:

Sóvári László (MRFK), ő folyamatosan kint van, dolgozik. 70/9436043

Sóváriné Adrienn (ez én vagyok itthonról segítek szervezni)70/9427479


Az árvízhez MOST eszközök kellenének, a lehető leggyorsabban B. A.Z megyébe:

- melles nadrág (42-es, 43-as)

- elemlámpa,

- keresőlámpa,

- elem,

- energiaital,

- üdítő,

- szúnyogriasztó,

- gumicsizma,

- esőkabát,

- fertőtlenítő szerek,

- hosszúszárú gumikesztyű.


Edelény Rendőrkapitányság száma 06-48/524-100

Edelényi Önkormányzat 48/524-100

Sóvári Lacit is hívhatjátok (MRFK): 70/943-60-43.

De a részletekben a 112 is tud segíteni!


Aki pedig másképpen nem, de anyagilag segíteni tud, pár fontos info, nem a teljes lista.


A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat elkülönített számlát nyitott az árvízkárosultak megsegítésére. A számlaszám: 12046102-00151411-01600006


Az Inform Média Kft. olvasóinak, médiapartnereinek pénzadományát a Miskolci Lions Club számlájára várják: Miskolci Oroszlánok Közhasznú Alapítvány 11734004 20400268


A mobilszolgáltatók segélyvonala 1749

200 Ft-tal tudjátok támogatni a rászorultakat, amit a Vöröskereszt juttat el az érintettekhez.

Hívjátok, vagy küldjetek sms-t (ARVIZ vagy ÁRVÍZ) !

A szolgáltatók legutóbb Haiti-nak gyűjtöttek és küldtek el közel 80,5 millió forintnyi adományt (!) került a rászorulókhoz.


Megkérdeztem, a tűzoltóságnak vagy az érintett településeknek adományt vagy pénzt közvetlenül is el lehet juttatni, fel kell hívni az érintett település önkormányzatát és megmondják, hogyan! Zsolcának is direkt lehet az önkormányzatnak is küldeni, csak fel kell őket hívni, hogyan!!!


Köszönjük minden érintett nevében!


Adrienn és Laci


Ez a link, ahol kiírtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2010. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" szívesen segítenék de sajnos Salgótarjáni vagyok :S

"

Na ennél szánalmasabbat még nem hallottam....

Minden médiában és mindehol ott van, hogy hol, hogyan, mivel lehet segíteni.

Minden önkormányzat már szinte gyűjt adományt, mi is csomagoltunk ruhákat, mikrót, és kaptam körleveleket, amiket el is küldtem, hogy pl miksolci gyerekeknek ingyenes tábort szerveznek.

Ott a sok telefon és sms lehetőség, ha más nem ,ezt lehet hívni.

Egy csomó oldal aukciózik az árvízkárosultakért, ezzel van tele a rádió.

Szóval az nem segít, aki nem akar!!!

2010. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van!

Mi sem a környéken lakunk, de a telefonszámokat sorra felhívtuk, hogy legalább azzal a kis pénzzel segítsük a rászorulókat. Mi is lehetnénk ott...

2010. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonon én is adományoztam.
2010. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!