Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kislányom szobájából nagyon...

Kislányom szobájából nagyon sok kinder figurákat, mekis játékokat, és hasonló apróságokat szanáltam ki. Mindegyik jó állapotban. Kinek tudnám elajándékozni ezeket Székesfehérváron? Vöröskereszt és hasonszőrűek ezzel nem foglalkoznak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Unokatesómék is így voltak ezzel, és nagyon jól felhasználták őket. Egy rosszabb minőségű tálba (olyasmi mint a kelesztőtál, csak egy kicsit szélesebb, tehát fejjel lefelé olyan mint egy domb) gipszet öntöttek, és beleállítgatták a fugurákat. Nagyon szép lett, és dísznek kirakták a kútra. :)
2011. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közeli Óvoda? bölcsi?
2011. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyermekotthonok?
2011. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én plüssállatokat vittem gyerekkórházba, ki kell mosni őket!
2011. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyi kórház gyerekosztályának adtam mindent, ami nálunk fölöslegessé vált. Még a babakocsinak is nagyon örültek, kiderült, hogy szükségük lenne rá, csak pénz nincs. Mindent szívesen fogadnak, játékot, gyerekruhát (sok gyereket visznek be rossz körülményből, még egy pizsamájuk sincs). Először a vöröskeresztnek akartam adni mindent, de azt mondták, csak fertőtlenített dolgokat adhatnak tovább, nekik meg nincs módjuk erre. Csak tudnám, akkor mi a fenét akar a vöröskereszt? Csak pénzt? Bocsi, hogy elkalandoztam, a kérdésedre a válasz, hogy keress egy kórházat, örülni fognak!
2011. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen kicsi mütyűröknek nem nagyon örülnek sehol sem. Ha tényleg nem kell se oviba, sehol, tedd fel a vaterára, hátha pont rájuk vadásznak gyűjtők...
2011. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tartod a kapcsolatot védőnővel, akkor ő biztosan tud segíteni eljuttatni olyan családhoz, akik örülnek neki.
2011. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jól tennéd, ha valami gyerekekkel kapcsolatos egyesületnek vagy egy közeli ismerősnek :)
2012. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!