Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budai anyukák, melyik kerületb...

Budai anyukák, melyik kerületben/városrészben laktok?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Mennyire gyerekbarát a környék? Költözés előtt állunk, mindenképp a budai oldalon keresgélnénk.
2018. febr. 3. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3. kerület, Óbuda, Bécsi út-Tímár utca-Lajos utca rész.


Nagyon jó itt, előttünk a Duna, pár perc lesétálni a partig, mögöttünk 15 percnyi sétára kb az erdős, hegyi rész, ahol jól lehet kirándulni. Van egy nagy parkunk, elkerített játszótérrel. Az emberekre sincs panaszom, este is simán mernék sétálni a babával. Sok nyugdíjas és kisgyerekes lakik itt. Van a közelben bölcsi, ovi, iskola, egyetem. Öt perc sétára van a gyógyszertár, gyermek és felnőtt háziorvosi rendelő.

2018. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

XI kerület Kelenföld

Szeretek itt lakni, van minden 15 perc sétán belül (bolt, orvos, játszótér, óvoda, bölcsőde, több iskola)

Játszótér több is van akár gyalog akár villamossal közlekedem. Jó a közlekedés is, hamarosan az 1 villamos vonala is megépül illetve az Etele téren egy pláza.


Nagyszülők a dunántúlon élnek, így könnyen fel tudunk menni az autópályára és hamar odaérünk. Anyukám pedig vonattal szokott jönni ami szintén közel van. Ha pedig kocsival jönnek akkor sok parkoló van és ingyenesek, ez persze nekünk is jó.

2018. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

XI kerület szintén: imádom.

Sok a nyugis utca, a Budaörs felőli rész abszolút kertváros. (Sasadi út és környéke)

Sok családi ház és társasház. Sok busz van, sok bolt és bár fiatal még a fiam, a bölcsikről és pár iskoláról jókat hallottam, a gyerekorvosunk is tünemény.


A parkok és a játszóterek nagyon jók! Bikás park zseniális. 4es metró a főbb csomópontokra elvisz gyorsan.

Én inkább a Sas hegy, Őrmező, Sasad részt javaslom.

2018. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Mi is Dél-Budán lakunk jelenleg, erről a környékről nekem is nagyon jó véleményem van, egyedül az árak azok, amik ellene szólnak.

Észak-Budával még barátkoznom kell.

2018. febr. 5. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!