Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az iskolatás...

Szerintetek jó ez az iskolatáska elsősnek?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 5. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem vennék egyrekeszeset. Nem jó, ha "összeborulnak" a cuccok. Emlékszem még én is voltam olyan lüke nagyobb koromban is, hogy hasonlóban nem találtam meg a 20 könyv és füzet közül a földrajz atlaszt, egyest is kaptam, pedig nálam volt.
2018. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az az egy rekesz belül 3 részre van osztva.

Olyan "dagadtnak" tűnik a táska. Meg nem tudom, hogy elég-e, hogy csak 4 bogyó van a talpán, nem egy vastag, merev alja van. Vagy nem muszáj annak lennie?

2018. febr. 5. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán jó :)
2018. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon kérlek ne érts félre, nem piszkálódásból kérdezem, csak valamit nem értek. Elsős gyereknek keresel iskolatáskát februárban, biztos volt eddig is táskája, azzal mi a baj, hogy fél év használat után cserélni kell?

Nekem még nem iskolás a gyerekem, viszont már ezelőtt is olvastam hasonló kérdést, akkor is megfogalmazódott bennem ez a kérdés, csak nem tettem fel. Szóval iskolába megy szeptemberben, kap egy táskát, és februárban másik kell, de miért?

Mert elnézve ezeket a táskákat nem mondhatóak épp olcsónak.


De hogy válaszoljak is; sokan a Herlitz táskákat dicsérik, nem tudom, hogy annak milyen az alja.

2018. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ezt venném:


[link]


Ha ez nem tetszik, akkor nézz szét a Bagmaster honlapján. Nagyon jó táskáik vannak. Strapabíró, szuper minőség, praktikus, jól kihasználható (tapasztalatból mondom, mindkét gyerekünknek innen van, évek óta semmi baja egyik táskának se)!

2018. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon praktikus darabnak tűnik.
2018. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, szeptemberben megy iskolába a gyerkőc, csak előre készül. Szerintem az első dolog, hogy kérdezd meg az iskolában, miket hordanak haza a gyerekek. Nálunk mindig csak azt, amiben éppen lecke van, elsőben mondjuk egy könyv meg két füzet volt benne általában, akkor felesleges ilyen 'bumszli' táskát venni, csak dőlne benne minden jobbra meg balra. HA a nem lehet az osztályban hagyni a holmikat, akkor meg kelleni fog ekkora. Egyébként ez utóbbi esetben a 4pöcök helyett műanyagtalpasat választanék inkább.
2018. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet vetem lányomnak nagyon könnyü [link]
2018. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó.Nekem most elsős a lányom,és a választott ars una táska egyáltalán nem jött be.Azóta rájöttem,hogy azért is nem mert fontos,hogy jól ki lehessen cipzározni,tágasan,jól bele lehessen nyúlni,látni,ne legyen szűk (nem tudom így érthető-e) és ez jónak tűnik.
2018. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, csak most megy suliba, és legalább 2 évre vennénk táskát, nem szeretnék félévente újat venni. :)

2018. febr. 6. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!