Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnád a kovetkezo neveket?

Adnád a kovetkezo neveket?

Figyelt kérdés

Nerina, Elina, Elinor, Hella, Helena,

Lorina, Léna, Léda



2018. febr. 5. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Léna, Léda talán. A többi szörnyű.
2018. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A Nerina és a Hella nagyon nem tetszik, de a többi nekem bejön.
2018. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Hella tetszik :) Elinor az Átok című gagyi horrorfilm én volt úgyhogy semmiképp :D Léna túl gyakori lett mostanában. A többi nem igazán tetszik.
2018. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Nerina:olyan,mint egy fogamzásgátló tabletta márka

Elina,Lorina:erőltetett

Elinor,Hella:nem Mo-ra való

Helena:öreges

Léna:divatnév

Léda:nem tetszik,de ezek közül ezt választanám

2018. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom Léda.

A Hella nem rossz de nem adnám. A Lénát talán adnám

2018. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem adnam, de az Elina nemrossz, Lenat pedig ismerek. A Helena Helénaként tetszik.
2018. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

a Nerina önmagában szép lenne, csak sajnos azt juttatja eszembe, hogy "Ne rinyálj"

Elina talán túl egyszerű, amúgy pl az Alina szerintem szebb, és nekem ha lesz lányom, az Alina eddig a második nevem a listámon:)

Elinor kicsit idegen hangzású , de szép; talán adható magyar gyereknek is, szerintem megszokható

Helláról kicsit így a pokol jut eszembe, meg egy elkényeztetett nagy műkörmös öntelt leánykára asszociálok , de nincs ilyen nevű ismerősöm

Helena ez tök szép, szerintem ez adható, de amúgy erre talán lehet, hogy kéne valami cuki becenév, pl Heni lehetne ez is, mint a Henrietta; de végülis a Lena se lenne rossz pl, de pl a Heni becézés sokkal kecsesebb lenne, és kihozható a Helenából is; amúgy szal ez a Helena ez gyönyörű; a Helénának lehet, hogy lenne picit egy ilyen "menőzős" hatása, sugallata számomra, de az is tök szép még. De abból meg pl lehet csinálni egy Lénát, hogyha nem akarjuk az egészet végigmondani, de mindegy, hát ékezet nélkül ez a név sokkal szebb, meg nem ragyog úgy ki a többi név közül, szóval szerintem jobban elmegy mégis ékezet nélkül magyar névnek; meg a Léna név amúgy pl nem is tetszik.

Lorina az gyönyörűséges; olyan kis finom, kis letisztult, olyan kristályos hatása van számomra, meg pl olyan elegáns mint egy ilyen fehér bonbon-golyó; és olyan kellemes jelenségre asszociálok róla. Magam elé konkrétan képzelni nem tudom, hogy konkrét vonások, meg hajszín, de számomra ez nagyon szerethető személyiséget sugall ez a név, hogyha csak így látom leírva; meg egy ilyen szép embert is képzelek hozzá; és szerintem gyönyörű a név is, hangzásra is meg leírva is; amúgy nekem pl az első lányomat Leonának szeretném.

Léna hát ez így nem tetszik, túl snassz, túl egyszerű, nem is annyira kecses, nőies a hangzása; csak úgy egyszerűen van. Tehát én ezt így nem adnám. De pl ha van előtte valami, úgy sokkal szebb; pl Helena/Heléna/Miléna.

Léda -ez viszont nagyon tetszetős a számomra, ez sokkal kellemesebb, mint a Léna, ebben már van kecsesség; jó ott az a D-betűs csere; teljesen adható, de eredetileg nagyon egy adott konkrét személyhez kötődik; ugye Ady szerelme; ilyet nem feltétlenül adnék; de nagyon szép hangzásra is, meg leírva is.

2018. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*az Elina név lehet,hogy nem is túl egyszerű, hanem lehet, hogy inkább mégis "túlzottan csillog". De valamiért nem annyira jó.
2018. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elinor és a Hella tetszik.Eleonóra formában adnám is.
2018. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*de azért nem rossz az se, tetszik, hogy olyan könnyed; adhatónak meg adható, és teljesen vállalható, szóval szerintem azért nem rossz pl ezzel a névvel bemutatkozni. Szal végülis amúgy mondhatjuk, hogy klassz.
2018. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!