Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a Noel...

Nektek hogy tetszik a Noel név kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Régóta szemezek evvel a névvel és most a férjem is felhozta hogy mi lenne ha mégiscsak Noel lenne a születendő kisbabánk neve. Igen, tudom hogy eléggé szubjektív hogy kinek mi tetszik, de na...
2018. febr. 6. 12:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem rossz név szerintem de gyakori ami miatt én nem adnám.
2018. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Én nem adnám, de ha valakit így hívnának tetszene a neve.
2018. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem tetszik. De ha mindkettőtöknek ez tetszik, az jó.

Nekem a télapó jut róla eszembe :)

2018. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
6 hónapos kisfiamat is így hívják, felénk szerencsére egyáltalán nem gyakori ez a név. 
2018. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából én sem tapasztalom hogy annyira gyakori lenne... sőt nem is ismerek egy gyereket sem a közelünkben akit így hívak.. :)
2018. febr. 6. 13:25
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem tetszik. Van ismerősöm, aki így nevezte el a gyereket.

Pl. Szabó Noel, Lakatos Noel. Eléggé nevetséges. Rengeteg szép név van, miért nem lehet normálisat választani? Ugyanez igaz a Hanna, Zoé, Zselyke, Benett nevekre...

2018. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Én is hasonlóképpen vagyok, mint az első válaszoló; tetszene, de a gyakorisága miatt nem adnám. De ne ez legyen a döntő, az a fontos, hogy nektek mi tetszik. :)
2018. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Két Noelt ismerek.


Egyik egy svájci-magyar gyermek, a másik a pszichológusom csodaszép kutyusa :)

2018. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Németországban gyakori név a Noel.


Nekem tetszik. Mi gyakori nevet adtunk a gyerkeinknek, és se oviban se iskolában egy sincs belölük...

2018. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Szép név, viszont elcsépelt. De, ha tetszik adjátok nyugodtan, igazából engem sem érdekel, hogy gyakori e a név vagy sem. Az én fiam neve is elvileg gyakori, de én egyet sem ismerek rajta kívül. De ilyen pl. a Nimród, Zalán, Zétény, Zselyke, Boglárka nevek is, pedig kisgyermeknevelő vagyok.
2018. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!