Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik név tetszik...

Nektek melyik név tetszik nektek ezek közül? Mit vagy kit jutatnak eszetekbe? Nimród, Noel, Árpád, Levente, Zalán

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 09:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk minden második fiú Noel a környéken. A Zalán pedig néhány évvel ezelőtt terjedt nagyon. Ezek nekem annyira nem szimpatikus nevek. A Noel-t kifejezetten nem szeretem.


Árpád elég régi vágású, de nem gyakori és nagyon szép, magyar név.


Nimródot nem ismerek, és nem is érzek semmit a névvel kapcsolatban. Teljesen semleges.


Az összes közül a Levente tetszik a legjobban.

2015. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Nimród: a volt barátom kedvenc neve, szerintem egy nagyon szép név. Sajnos nem igazán lehet becézni, nálam ez fontos szempont.


Noel: na ez meg a férjem egyik kedvence, szerintem picit lányos és túl gyakori


Árpád: nagyon tetszik szuper név. bár kicsit talán régies


Levente: szuper, pár éve gyakori volt, de ettől függetlenül nálunk is a jelöltek között van


Zalán: ugyanaz a véleményem róla mint Leventéről


Összességébe véve mindegyik jól vieslhető szép név, nekem a Noel kivételével mind nagyon tetszik.

2015. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Árpád kivételével (túl régimódi) mindegyik név tetszik, de annyira egyik sem, hogy adjam bármelyiket. Nimródból, Noelből nagyon sok van mostanában. Levente, Zalán pedig már régebb óra népszerű. Ha muszáj lenne egyet választani, akkor Levente.
2015. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a Nimród tetszik a legjobban. Azért is, mert nem lehet becézni, én azokat a neveket szeretem, amiket nem lehet. Az én környezetemben rengeteg Levente van, ezt a nevet én már nagyon unom.
2015. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Nimród, Árpád nem tetszik, túl ősmagyar nevek.

A többi tetszik, talán Noel a legjobban.

2015. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Nimród a fiam,nagyon szép név szerintem!
2015. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Ebből csak az Árpád tetszik, Nimród, Levente Zalán nálunk nagyon gyakori, Noel meg mifelénk a kisebbségiek kedvenc neve.
2015. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Nimródról Antal Nimród jut eszembe, Noelről az Ószövetség, Árpádról mezőgazdasági termék (ami a tiéd), Leventéről Levente Péter (vagy éljél Leven Te), Zalánról pedig a futása.
2015. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Nekem ilyen sorrendben tetszenek. Ahol vessző van, ott nekem holtversenyes:D

1.Zalán, Nimród

2.Árpád

3.Levente, Noel

2015. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

Nimród: Nem ismerek ilyet,teljesen semleges ez a név,nem adnám

Noel: Ahogy előttem is írták,nagyon gyakori lett és így már nem hiszem,hogy adnám,de egyébként szép név:)

Árpád: Kicsit régies,ismerek egy fiút akit így hívnak,nem túl értelmes szegényem,nem adnám

Levente: Barátnőm kisfiát így hívják,egy tünemény,talán ezért szeretem ennyire,topplistán van nálunk:)

Zalán: Ugyanazt tudnám írni,mint az előbb a Leventéhez:)Adnám:)

2015. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!