Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most már soha többet nem lesz...

Most már soha többet nem lesz szex?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, eddig meg sem próbáltuk, mert a gátsebemmel voltak gondok, de a doki szerint már helyrejött. Tegnap úgy gondoltuk, itt az idő, de sajnos nem lett belőle semmi. A férjem nagyon óvatos volt, de még így sem jutottunk el a behatolásig, mert már az elején nagyon fájt, mintha szét akarna szakadni. Elmúlik ez valamikor? Mit tegyek?
2010. jún. 7. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Síkosító, pár korty lazító bor neked(fejj le előtte ha szoptatsz) és hidd el menni fog.Szűz lettél újra,mindig ezt mondják és így is van,mert marhára tud fájni az első szülés után,szóval kitartás, de próbáljátok mert ha nem akkor nem lesz többi subidubidú:)


Ne feledd sok síkosító és bor:)

2010. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó és úgy hallottam, hogy a pasiknak már nem lesz olyan jó a sex szüólés után, akkor hogy van ez a szüzesség dolog? Vagy csak a nőknek fáj, amúgy meg nem szűk? :|
2010. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
He??? A pasiknak épp,hogy jobb lesz ha szűkebb vagy nem gondolod? Puszta logika:) A nő meg szűkebb lesz így is úgy is,újra kell kezdeni a tágítást:)
2010. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbáljuk!
2010. jún. 7. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon féltem az elsőtől szülés után, aztán vettünk síkosítót és semmi baj nem volt így, nem fájt, jó volt újra együtt lenni a férjemmel. De ez nem fog nálatok sem így lenni, egy idő után nem olyan érzékeny a helye a sebnek, csak lehet neked sokára gyógyul, vagy pont úgy gyógyultak össze az idegvégződések. Nekünk a síkosító bevált.
2010. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy lehet valaki szülés után szűkebb?Én tágultam:(

Bocs az off-ért.

2010. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem,mégis szűkebb lettem. Fog az menni, kitartás! Tessék próbálkozni:)
2010. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki császárral szül az miért tágul vagy szűkül?
2010. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!