Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a keresztnév?

Szerintetek szép ez a keresztnév?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányunk lesz és ahogy olvasgattuk a listát nagyon megtetszett az Illangó név. Szerintetek nagyon kirívó és furcsa lenne ha ezt a nevet kapná a baba?
2018. febr. 13. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Aranyos és a hangzása is szép.
2018. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Olyan mintha a pillangónak lemaradt volna az eleje. Kislánynak aranyos becenév, de felnőtt nőnek komolytalan és furcsa. Másrészt nem jut eszembe vezetéknév amihez illene.
2018. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy fantasy hősnek nagyon szép és álmodozó név, de mondjuk egy dr. Fekete Illangó inkább megmosolyogtató. Iringó vagy Imola szintén ilyen kedves mezei :) nevek, de talán szélesebb körben elfogadottabbak. Szerintem ne csak arra gondolj, hogy neked mi tetszene máson vagy kit képzelsz el a névhez, hanem te a helyében mit viselnél kényelmesen - felnőttként is.
2018. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik. A doktor Fekete Illangó is tetszik és nem mosolyogtatna meg.
2018. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok nem a pillangóra asszociálni, ezért nem tudom keresztnévként kezelni. Emiatt nem adnám.
2018. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és nem rohangál minden második lány ilyen névvel. :)
2018. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom miért gondolják azt hogy azért mert gyerekük születik ami persze egy különleges dolog mindjárt szegény gyerek nevének is annak kell lennie.

Szerintem állandóan magyarázhatja hogy nem Pillangó.....

Inább nézzetek valami szép átlagos nevet.

2018. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Szép, de én ha 18 éennék, farokfelvágva rohannék megváltoztatni.


Egy fantasy hősnek még elmegy, de amúgy... nemár!

2018. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez az a név, amin mindig nevetek, ha meglátom/hallom, szóval szerintem nem szép... :/
2018. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem találkoztam még ezzel a névvel, elsőre elég fura, de nyilván megszokható, nem vészes. De biztos, hogy sokan pillangóval ugratnák őt.
2018. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!