Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt lehet bevenni...

Szoptatás alatt lehet bevenni eseményutánit?

Figyelt kérdés
7 hete szültem, kiszakadt a gumi és félek egy újabb terhességtől. Igény szerint szoptatott baba. Mit tennétek? Még nem jött meg szülés óta.
2018. febr. 18. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Még az se biztos,hogy szülés után ilyen kevéssel be lehet venni,de hogy szoptatni nem lehet utána az tuti.Hívd fel az ügyeletes vagy sürgősségi nőgyógyászatot az a biztos.Egyébként terhesség után 7 héttel igény szerint szoptatva szinte kizártnak tartom,hogy terhes legyél,de azért járj utána.
2018. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy nem.
2018. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy nem lehet, mégis mire alapozza?


"Szoptatás

Az Escapelle hatóanyagából nagyon kevés választódik ki az anyatejbe. Feltehetően ez nem károsítja a kisbabát, de ha Ön aggódik emiatt, úgy a tablettát közvetlenül a szoptatás után vegye be és ezt követően legalább 8 órán keresztül ne szoptasson, ezáltal csökken az anyatejen keresztül a kisbaba szervezetébe kerülő hatóanyag mennyisége."


Betegtájékoztató...


De komolyan mondom, nem értem az ilyen kérdéseket. Az esemény utáni annál nagyobb eséllyel hat, minél hamarabb veszed be. Szerintem nem gyakorira kellene kérdést kiírni és várni - a sok esetben ugye hibás, de minimum megbízhatatlan - válaszokat, hanem elmenni orvoshoz. Egyrészt ha lehet, akkor minél előbb meg kellene szerezni a receptet, ha meg nem lehet, akkor azt az orvos nyilván el fogja mondani és nem írja fel.

2018. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!