Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én tartom túlzásnak?

Csak én tartom túlzásnak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 2 gyereke van, 27 éves. Most terhes volt a harmadikkal, de elvetélt. A gyerekek közt 1 ev van, most a legkisebb 4 hónapos, szóval úgy tolják mint a nyulak... Ezt a babát sem tervezték. 7-8 hetes volt a csaj, elvetélt. Azóta minden nap gyászolós képeket, sírós, depressziós idézeteket, képeket oszt meg. Kérdem én, mire ez a nagy felhajtás, önsajnáltatás? Nekem is volt vetélésem, mégsem a fészbukon éltem ki magam. Arra nem gondol, hogy esetleg adni kellene egy kis időt a testének a regenerálódásra, akkor talán nem vételne el??? Nyilván mindenki azt oszt meg saját falán amit akar, csak szerintem ez azért már nagyon túlzás.
2018. febr. 21. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is túlzás, nekem is volt vetélésem, és még rengeteg mindenkinek, akit ismerek, senki nem zakkant bele.
2018. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy túlzás. Vszleg unatkozik, túl egyhangú az élete még a kicsik mellett is. Vannak ilyenek.
2018. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki máshogy éli meg, dolgozza fel.

Én ha nem tervezetten esnék teherbe, akkor is nagyon megviselne a vetélés, tervezetten is megviselt nagyon. Facebookra nem raktam fel, nem oda való szerintem.

2018. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze, szerintem mindenkit megvisel, enis elsirattam azt a babát, azóta sem merek vállalni másikat! Csakhat azért van egy határ, és amit ő csinál, nagyon 'műnek' látszik.
2018. febr. 21. 16:08
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem normális teljesen, ha nem a gyerekéről osztana meg baromságokat, akkor másról, mindenkinek van szerintem legalább 1-2 ilyen ismerőse (amíg nem törli...), aki baromságokkal tolja tele az üzenőfalat, a szakításáról, a barátnőjével való konfliktusáról, az elveszett cicáiról, politikáról vagy bármiről. Tiltsd le aztán kész
2018. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Eleve azt sem értem hogy egy 7-8 hetes terhességet miért kell bejelenteni a facebooknak!!! Az még annyira picike, olyan védtelen kis élet! Aztán meg ha ne adja az ég beüt a baj, lehet részvétet nyilvánítani meg siránkozni ami egy tervezett babánál iszonyú fájó lehet!
2018. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Attól függetlenül, hogy lehet, hogy túlzás, az még szörnyűbb, amilyen rosszindulatú vagy, már ne is haragudj.

Nem kötelező a mások fb-ját olvasgatni.

2018. febr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem is köthette semmi hozzá. Aki igazibol gyászol, az a szivében gyászol es nem reklámkampányt tesz közzé egy magzat halálábol.
2018. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7es, miért gondolod hogy rosszindulatú vagyok?
2018. febr. 22. 16:58
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
A nyulas megjegyzés a rosszindulatú.
2018. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!