Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális? Mással is előfordul?

Ez normális? Mással is előfordul?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és már másodjára kapott el az érzés, hogy én babát szeretnék. Először tavaly nyáron, a semmiből. Nyaralás közben folyton a kisgyerekeket figyeltem, a strandon a kockás hasak helyett az apukákat vizslattam. Három nap után szerencsére elmúlt, de őrijtő volt. Most családba érkezik hamarosan egy pici, és megint ilyen tüneteket produkálok :D Még álmodok is vele. A mostanit megértem, de az előző... Valami hormonális okoa lehetett?
2018. febr. 25. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Nem igazán.. miért is nézed az apukákat? Én a babákat néztem,de apukákat... xd az normális h majd gyereket akarsz de azt egy olyan pasival már akinek nincs családja.. na meg elötte nem árt letenni valamit az asztalra. Pl en kieltem az eletem megtalaltam az igazit es utana lett gyerek 3 evi munkaviszony utan egy velem egykoru gyerektelen ferfival.. Meg mostanában is van h nézem más gyerekét sajnálom ha sír stb..mert van már sajátom aztán azért.
2018. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!