Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők akik már csaptak a...

Szülők akik már csaptak a gyermekük fenekére mennyire marad meg a nyoma?

Figyelt kérdés
Nem verem a gyerekem és nem is ítélkezni szeretnék. Iskolában beszéltünk arról hogy ha mondjuk a fenekén van csapás nyom a gyermeknek már akkor is értesíteni kell különböző szerveket és kíváncsi vagyok mennyire lehet ezt észre venni.
2018. febr. 26. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem verem a gyermekeim, de szerintem ha meglátszik a nyoma, az már kimeríti a bántalmazás fogalmát. Mert ha valaki csak odacsap a gyereknek, akkor annak nincs nyoma.
2018. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki magadon, mondjuk a combodon. Csapj az egyikre gyengén, a másikra erősen, dühből, 5 perc múlva utóbbit sem fogod látni. És akkor most képzeld el, mekkora erő kell ahhoz, hogy napokig látszódjon, ráadásul egy sokkal kisebb testen... Részemről ez azonnal gyámügy! Óvónő vagyok, sajnos kellett már jelentenem ilyet. 😕
2018. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már biztosan valami komolyabb volt, hogyha megmaradt a nyoma.
2018. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát az én gyerekemnek olyan érzékeny bőre van, hogy amikor egyszer racsaptam a hatsojara, egy hétig látszott a nyoma. Pedig nem ütöttem nagyot, épp csak meglegyintettem. Olyan lelkiismeretfurdalasom volt miatta, higy azt el sem tudom mondani. Azóta már kamasz, de a bőre továbbra is ilyen. Ha valaki picit erősebben ér hozzá, lilul a gyerek....
2018. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Norman Bates ***** válasza:
57%

Iskolaban hogy latja barki is, hogy mi van a feneken? Ha barki jelentene ilyesmit akkor sajat magat keverne kellemetlen helyzetbe, mivel magyarazza, hogy a gyerek pucer feneket nezegette?

Nem ertek egyet a gyermekbantalmazassal, foleg ha meg masnap is nyoma van akkor az mar tenyleg rendes veres volt. En is jelentenem, ha latok ilyesmit, de nem tudom elkepzelni mikyen helyzetben latna a tanar a gyerek feneket.

2018. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez egy borzasztó értelmes hozzászólás volt. Tudod , nem minden gyerek iskolás, van bölcsödés , óvodás gyerek, őket még pelenkázni kell, az óvodásokat kísérni a vécére, feneket törölni. Iskoláskorban meg tudod van úszás meg tesi óra .
2018. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

6-os válaszoló!

A kérdező írja a kérdésében, hogy iskolában beszélgettek a témáról (hogy mikor kell jelentenie a gyermekvédelemnek).

2018. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nincs még gyerekem, de egy fenékrecsapàs nem làtszik meg. Ami meglàtszuk, az màr nem apró fenékrecsapàsnak minősül nàlam.
2018. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Iskolában tanulok kisgyermek nevelőnek.
2018. febr. 26. 10:54
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nyoma van, ott mar baj van, akkorat kaphatott.
2018. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!