Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők akik már csaptak a...

Szülők akik már csaptak a gyermekük fenekére mennyire marad meg a nyoma?

Figyelt kérdés
Nem verem a gyerekem és nem is ítélkezni szeretnék. Iskolában beszéltünk arról hogy ha mondjuk a fenekén van csapás nyom a gyermeknek már akkor is értesíteni kell különböző szerveket és kíváncsi vagyok mennyire lehet ezt észre venni.
2018. febr. 26. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, utolsó. Mondom én picit ütöttem -egész biztos, mert a gyerek jót röhögött -mégis meglatszott a nyoma.

Szerintem nem feltétlenül azt kellene nézni, hanem, a gyerek viselkedéset. A bántalmazás nagyobb nyomot hagy a személyiségen, mint a testen....

2018. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak a igaza van. Én ugyan még sosem ütöttem meg, de olyan volt, két êves kora körül, hogy hisztizett nagyon az utcán,esős, sàros hideg idő volt, nem nagyon akartam hogy lefeküdjön az utca közepén, így erősen tartottam a két csuklóját miközben ő ott vergődött... :/... Konkrétan az ujjaim nyoma ott maradt és belilult a kis csuklója körül, napokig ott volt, lelkiismeret furdalásom is volt, pedig nem bàntotram, tényleg csak erősen fogtam amíg rudalva, toporzékolva hisztizett, pàr perc volt.. Biztos szépeket gondolták ez alapján a bölcsibe rólam/rólunk... Holott semmi nem történt... Màsik alkalommal pedig játékból magam felé húztam a rücskösebb szőnyegen, úgy hogy nem volt rajta felső, és belilult és pirosodott az egész hàta. Szóval egyszerre kell szerintem is nézni a lelki "nyomokkal" mert a testük nem biztos hogy úgy keletkeztek azért ahogy első rànézésre gondolnànk.
2018. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*testiek
2018. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!