Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyen triciklit ajánlana?

Ki milyen triciklit ajánlana?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék: háttámla, öv, szülőkar, napernyő (ha kupolás, még jobb), kis táska/tartóka hátul a szülőkaron, lábtartó - és ez mind levehető legyen. Ill. a kerék se legyen valami gagyi hangos, zörgős.


Kinéztem egyet az emagon, most akartam megrendelni, de már nincs :(


Nektek milyen van, mit ajánlanátok? Ezek a kacsafejes meg társai giccsparádék biztos nem lesznek. 15-20e közt szeretnénk venni


2018. márc. 3. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Smartrike van, igaz 40 volt ,de most van akciósan hasonló 25 ért is ha belefér nektek ,szerintem szuper márka, nem gagyi és tudmindent amit leírtál.

[link]

2018. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekunk a smartrike nagyon nem jott be.mindenki dicseri,de mikor kiprobaltuk a boltban olyan gagyi muanyag erzete volt.es az 5 perc alatt joparszor fel akart borulni mert a gyerkoc mozgolodott,kihajolt belole.tolni sem volt olyan egyszeru mint ahogy reklamozzak.es alacsony is volt nagyon.ha letette a gyerek a labat akkor befordult ala bokanal ahogy toltuk.

Plusz a kereke nem gumi,csak van rajt kozepen egy lehelet vekony gumi csik.

Mi a baby centerben vettuk vegul,full femvazast,tomor gumi kerekeset.

Magasabb is,a kereke is nagyobb,egyaltalan nem zorog,es hiaba nem fordul a kereke 360°ban konnyebb volt iranyitani.

Sokkal masszivabbnak tunt mint a smartrike.

Mi 26 ert vettuk,igy arban is majdnem a fele volt a masiknak.de van naluk 23 ert is,abban azt hiszek bizti ov is van,a mienkben nem volt,csak korbe ilyen valami,hogy ne essen le rola a gyerek.nekunk eleg volt az,nem maszott ki belole.

2018. márc. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen az lemaradt, hogy fémvázast szeretnék :)
2018. márc. 4. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van, 35.000 vettük. 1.5 éve, nem is használta még.
2018. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 es vagyok. A neve lianjoy trike
2018. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és nem akarod eladni? :D
2018. márc. 4. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
:-) nem hinném h megérné neked.
2018. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok, közben találtam minden feltételemnek megfelelőt :) nem teszem ide, mert szerintem hirdetésnek számítana
2018. márc. 5. 12:53
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nem írnád meg esetleg privátban, hogy milyet választottál végül és mik a tapasztalatok? :) én is vásárlás előtt járok.
2018. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!