Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 éves keresztfiamnak mit...

10 éves keresztfiamnak mit vegyek ballagásra?

Figyelt kérdés
(Általános iskola 4. osztályából ballag).
2010. jún. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de legalább 50 ezer értékben.
2010. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
4.-ben ballagás....??? Ilyenről sem nagyon hallottam még.... ekkora gyereknek.... beszélj a szülőkkel mit szeretne...
2010. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak gratulálok a szánalmasan sivár lelkivilágához.


A további félreértések elkerülése érdekében: egy olyan ajándék-ötletet keresek, amely maradandó, emléknek is szép, esetleg személyiségformáló. Pl. egy szép album gyerekeknek Magyarország történelméről, vagy állatokról. Fa sakk-készlet, stb. Összeghatárt szándékosan nem írtam, mert nem az ára a lényeg, hanem a szándék.

2010. jún. 9. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Mióta ballagunk 4.ből?

Amúgy szerintem is jó ötlet egy atlasz, vagy gyereklexikon amit felső tagozatban tud a házidolgozatoknál felhasználni. Vagy pl. egy tudományos-gyerek magazin előfizetés.

Vagy ha van jó táborozási lehetőség, arra befizetni a gyereket.

De a legjobb, ha megbeszéled a szülőkkel is a dolgot. Nálunk legalábbis ez mindig úgy működik, hogy a szülők adnak támpontokat, és az alapján döntünk.

2010. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat (a haszontalanok lepontozásra kerültek).

Igen, tényleg fura 4.-ből ballagni, de amióta a kedves kormányunk megszüntette a falunkban az iskolát - illetve leépítette, csak 4 osztály van, a többit máshol végzik a gyerkőcök, az 4 osztályos iskola pedig ballagást rendez nekik.

2010. jún. 10. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!