Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvet vegyek 7 éves...

Milyen könyvet vegyek 7 éves keresztfiamnak?

Figyelt kérdés
Anyukája olvasná fel neki, most lesz csak iskolás. Mesére gondoltam. Anyukája szerint valami kalandos legyen. De mi? Ha van hasonló korú kisfiad, milyen könyveket szeret?
2011. aug. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöcsém 7 éves és a dinókért van oda, javaslom, hogy vegyél valami dinós könyvet. Igaz, nem mesekönyv, de a képeket szereti és kérdezgeti, mi van odaírva mellé.
2011. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ő már iskolás, de olvasni még nem tud (vagy nem akar). De ezzel legalább gyakorol is.

2011. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) ez jó, mert a múltkor dínósat vettem neki, ezek szerint beválhatott! :)
2011. aug. 17. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 7 éves,most megy ő is suliba,mindent szeret,ami természet,állatok.

Sok 1000 kérdés az.....(állatokról,természetről)könyvünk van.


A barátnőm kisfia a Rumini-ért van oda,az egy kisegérről szól,nézz utána esetleg,ha mindenképpen mese kellene.

Vagy a moziban játszott mesék könyvei esetleg,szerintem a Verdák 2 érdekelné!

2011. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt a ruminit hallottam már, ez jó lesz, köszi!
2011. aug. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!