Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Fisher Price távirányító...

A Fisher Price távirányító nem jól tanítja a gyerekeket az abc-re, hol lehet panaszkodni erre a játékra?

Figyelt kérdés

Engem nagyon felháborít, hogy az angol ábc betűit tették csak bele, de magyarul mondják ki a betűket. Na most vagy tanítsa angolul az angol abc-t vagy magyarul de a magyart!

Mindig azt hallom hogy ha rosszul tanulják meg a dolgokat sokkal többet ártunk a gyerekekek mert berögzül. Ezt hogyan tudták így kiadni? Ráadásul nem is olcsó.


Hol tudnék ezzel kapcsolatban reklamálni?


2018. márc. 9. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Kifognak röhögni, ráadásul úgy sem emlékszik majd rá.
2018. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Tedd el a játékot és foglalkozz a gyerekkel.

Ne egy géptől várd, hogy megtanítsa beszélni.

Látnia kell közben a mimikádat, ahogy formálod a betűket a száddal.

2018. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Minek kell egyáltalán az abc-t tanulni? Arra ott van az iskola
2018. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy egy játékkal valami bajod van, nem tudom, miért nem egyértelmű, hogy a gyártónál reklamálsz...


A magán véleményem meg az, hogy aki ilyen játékot vesz, és még el is várja, hogy az 1-2 éves gyerekének ABC-t tanítson, meg is érdemli.


Mi lenne, ha te tanítanád??? Miért gépektől várod ezt?

Én a játékot szórakozásnak tartom. Így is válogattam mindig a fiamnak.

De lehet, most gyorsan kétségbeesek, mert már túlkoros ehhez a játékhoz, és még nem ismeri az ABC-t... (5 éves)

2018. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Én simán röhögtem rajta, hogy milyen vicces lenne ha azt énekelné a FP kutya meg a zonhora, hogy aábécécsédédzédzsé.... :D


Szerintem az ABC dal a FP játékokon nem arra van, hogy megtanulják a babák(!!!) vagy a 2-3 éves (!!!) kisgyerekek az ábécét. Simán egy kis dalocska és kész. Nem fogja ettől rosszul megtanulni, ne aggódj!

2018. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is meg tudlak ítélni titeket: Ostobák
2018. márc. 10. 19:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Azert tanuló játék a gyűjtő nevük.
2018. márc. 10. 19:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azért tanuló játék a gyűjtőnevük, mert a kicsik valóban tanulhatnak belőle koruknak megfelelően. Színekről, formákról, illetve összefüggéseket az ő szintjükön (ha megnyomom a piros gombot világít, ha a kéket zenél stb.) 6 hónapos kortól 3 éves korig ajánlottak.

Szerintem a legtöbb gyerek nem Arany János, hogy 3 évesen olvasni tanuljon. Az remek ha a tiéd igen, nagyszerű dolog egy tehetséges gyerek anyukájának lenni és nagy felelősség is. Gondolom akkor már jártok tehetséggondozásra és nem egy bébijáték tanítja az ábécére.

A többi szürke, átlagos baba viszont NEM fogja hibásan (és sehogy sem) megtanulni ebből a dalból az ábécét. Így nem káros számukra, ha az ostoba szüleik ilyen balgaságokkal kötik le őket arra a kemény 10 percre amíg érdekes egy ilyen játék a kicsiknek. Ha nagyon zavar ez a borzalmas dalocska, tegyél panaszt a gyártónál és a fogyasztóvédelemnél vagy egyenesen az Emminél! Jelezd kérlek azt is, hogy a tanuló kutyus színei sem megfelelőek és a gyerek azt fogja hinni, hogy van kék fülű kutya! További minden jót!

2018. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már,ez egy játék. Ne vedd enciklopédia jellegű tudásnak, amit átad.


"ha rosszul tanulják meg a dolgokat sokkal többet ártunk a gyerekekek mert berögzül"

Ezt ugye te sem veszed komolyan? A Milkanak is írsz, mert szánt szándékkal lilára festették a tehenet? Mi lesz a kockás fülű nyúllal? A pudingot főző Paula bocival?

2018. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!