Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyszülőknél altatàs?

Nagyszülőknél altatàs?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hónapos.A baràtnőmnek màjusban lesz az esküvője ahová meghívtak. Kicsit aggódok, hogy mi legyen menjek vagy se. 1óràt nem töltöttem külön eddig a babàmtól nem, hogy 1napot. Szerintetek elvigyem? Félek, hogy nehezen viseli majd a hangzavart, vagy merjem a szüleimre hagyni? Vagy inkább mondjam meg a baràtnőmnek, hogy ne haragudj de nem tudok elmenni?
2018. márc. 16. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az nem opció hogy nagymama elmegy veletek az esküvőre? vagy bébiszitter esetleg? Ő ellesz a babával míg te jól érzed magad, de bármikor megnézheted a picit.
2018. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd a nagyszülőkre, de addig szokjanak össze, tehát ne az legyen az első ottlét.


Nemrég voltam egy gigaesküvőn, ahol sok kisgyerekes volt. Ekkora babát nem vinnék oda, egyrészt a szülők sem tudnak szórakozni, másrészt a gyerekek finoman fogalmazva sem élvezik a zenét és bulit, pedig egyébként volt bébiszitter. Tényleg azok érezték jól magukat, ahol nem kellett az aprósággal foglalkozni folyamatosan.


Annyi pedig neked is jár, hogy kicsit el tudjál szakadni. Egy 5 hónapos gyerek simán el van egyszer a nagyiékkal... (Nálunk nagynénivel meg keresztszülőkkel is simán elvannak a kicsit.)

2018. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én csak a szertartásra mennék el. 20 hónapos a fiam és még így is korainak találom, hogy ne otthon aludjon. Mondjuk nálunk ez egyértelmű, mivel a mamák napközben sem tudják elaltatni. Ha ott van, egész nap ébren van.
2018. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a szertartásra, meg esetleg kicsit maradnék este a vacsin, aztán go haza.
2018. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Letezik olyan fulhallgato, ami kizarja a kulso zajt. En ugy mentem eskuvore (koszoruslany is voltam raadasul) a babam 6 honapos koraban, hogy az apukaja volt vele addig. Mi hordozzuk ot, jokat aludt az apukajan, de babakocsiban is eltologatta volna, ha kellett volna. Este 8-ig maradtunk, akkor mar ram volt kotve, en hordoztam, kozben meg is szoptattam a nap folyaman parszor. Szerintem is szervezz segitseget, es ha masra nem, a szertartasra ugy el tudsz menni.
2018. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fülhallgatóról még nem hallottam, de utána jàrok ez jó ötlet. Sajnos a hordozóba nem marad meg hiàba próbáltam szoktatni nem szereti. De eddig azt beszéltük a férjemmel elvisszük és a vacsora után jövünk nagy valószínűséggel :) mindenkinek köszönöm az ötleteket
2018. márc. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!