Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az elektromos kisautóról?

Figyelt kérdés
3. Szülinapjára szeretnénk a kisfiamnak. De elég vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Véleményekre lennék kíváncsi. Megéri? Kihasználja a gyerkőc? Vagy csak egy-két napig érdekes?! Segítsetek:D
2018. márc. 18. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő. Mi a fiúnknak vettük, ő hamar ráunt, nem viselte el, hogy néha tölteni kell, nem lehet vele állandóan menni. De ő alapból ilyen típus mással is. A lányunk viszont nagyon rákattant, az is játék neki, hogy fel kell tölteni. Érdemes kikötni, hogy csak kint használhatják, mert a lakásban sok vele a galiba, nekimennek a bútornak, kárt tehetnek.
2018. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az én fiam is pont ilyen típus, ezért félek. De van leányzóm is, így elgondolkodtato :)
2018. márc. 18. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek van, három kisgyerek , vettek három ilyen autót elég jól megy nekik, hát kettő napig volt érdekes.
2018. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most azt tegyuk felre hogy mennyibe kerul egyreszt hasznaltan nem veszes masreszt aki megteheti vegyen amit akar

Baratnom kisfianak van. Pont haromszor ult bele pedjg auto manias. Nem erdekli. A jatszora menne vele hogy menozzon de kolcson adni irigy. Igy ha jatszoterezni mennek 10 perc alatt hiszti a vege...en emiatt nem veszek ilyesmit.

2018. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, inkább biciklizzen,rollerezzen,mozogjon.

De a lányom is kapott egy ilyen motort a keresztszülőktől, hiper szuper csajos rózsaszín. Kb 5x mentünk el vele, azóta ott áll.

2018. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülinapjára kapott egyet júliusban 50-60 közötti árkategória. Nem mi vettük, de felesleges is volt. Nem szeret benne lenni, jó ha ötször ült benne.
2018. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az öcsémnek karácsonyra vettük évekkel ezelőtt ..szerintem az ára nem lényeg .. van amelyik többet tud van amelyik kevesebbet .. de egyik sem olcsó.. Mikor megkapta a lakásban vezette csak.A távirányító sosem volt hozzá használva és egy ideig félt mert rosszul kapcsolta a váltót igy nem akart az udvaron menni vele . Azóta megszokta a mai napig van ,hogy bele ül és játszik ..hozzátenném nálunk annyira bejött ,hogy kb 4 éves volt mikor kapta .. most lesz 8 .
2018. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mivel nem akartam 100 ezreket kiadni, ezért nem márkásat vettünk,így " csak" 55 ezer ft volt, de teljesítményében veri a legtöbb elektromos kisautót.

Kisfiamnak ez volt az az ajándék, aminek valaha a legjobban őrült :) Ezért már megérte :)

2018. márc. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!