Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen szégyenlős a 3 éves lányom?

Figyelt kérdés
Oviban csak ül csendben és nem válaszol semmire ha beszelnek hozza.
2018. márc. 23. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Idővel beleszokik.:) Nem minden gyerek lehet cserfes azonnal.:)
2018. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem csak oviban ilyen. Ha a férjem szüleinél vagyunk ott sem beszél semmit
2018. márc. 23. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem szégyenlősség. Úgy hívják,hogy szelektív mutizmus,egyfajta beszédhiba. Gyógypedagógust,logopédust igényel a probléma.
2018. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Kislányom is ilyen, idő kell mire feloldódik. Az oviban először beszélt, majd hónapokig nem, aztán feloldódott, azóta nincs gond. De vannak szégyenlős típusok és olyanok kik hamar oldódnak. Én is szégyenlős voltam / vagyok! Iskolában z osztályfőnököm mindig azt mondta belőlem jó feleség lesz,mert csendes vagyok, hát házasságban ahol már volt időm felengedni már nem vagyok a csendes lányka :D
2018. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, te mit szívtál?


29 éves vagyok, de nagyobb társaságban jó, ha öt mondatot beszélek, mert nem esik jól. Csendes voltam mindig is, 2-3 barátomon kívül nem beszélgetek szinte senkivel.

2018. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem szívtam,ezt tanultam. Ha SEMMIT nem mond oviban vagy rokonoknál,akkor érvényes rá,amit írtam. És minél előbb szakember kell,hogy lássa!!
2018. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!