Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 10 éves lányom nem elég...

A 10 éves lányom nem elég szégyenlős, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A nyáron többször fürödtek nálunk a medencében a barátaival fiúkkal lányokkal is. De a többi gyerek szeme láttára öltözött át, ami szerintem ennyi idősen nem oké.

2014. aug. 20. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Milyennek kéne lennie? Majd ugyis megváltozik,addig meg örülj neki,h egy vagány,laza kiscsaj.:) Ha elkezd szőrösödni,kamaszodni megváltozik ez,hidd el.Addig meg,ha őt nem zavarja téged miért?
2014. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már kicsit pihésedik a nunija, és a fiúk kiguvadt szemekkel bámulják
2014. aug. 20. 23:17
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nyugodtan leülhetnél vele hogy elmond,hogy nem csinált semmi rosszat de fúk előtt vetkőzni nem illik.
2014. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is eljött az ideje a "beszélgetésnek"...

mert számára nem evidens hogy már nem öltözködhet és "nudizhat" mások előtt...

meg kell vele beszélned, hogy kezd nővé cseperedni és bizony az intim szférába tartozik a meztelen test ...

2014. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

a tesóm is lazán átöltözik bárki előtt ha a melltartó és a bugyi marad

viszont az előtt a srác előtt amivel 9 éve ismerik egymást és jó barátok( söt néha sztem még több is )lazán átvezsik a bugyit és a melltartót is és a fiu is igy van vele ő előtte (mondjuk én előttem se szégynlős egyik se )lazán letolja az alsó gatyót is

mikor el volt törve a srác mind2 keze akkor a tesóm segitett neki nappal mindenhol még a wc-zésbe is ugyhogy sztem ha rég ótta ismerik egymást ezzel nincsen baj

bocsi hogy hosszura sikerült

a két kiskamasz 11 éves

2014. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 K. D. G. válasza:
79%
Hàt ez szerintem sem oké. Tényleg ülj le vele és beszéljétek ezt meg
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

# 5/6


Hát igen barátok extrákkal az biztos.

2014. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is beszélgess vele erről a korának megfelelően. :)
2014. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném,hogy 10 évesen ez akkora nagy baj lenne!!

Hidd el,elmondod neki most,és 3 év múlva melltartóba se láthatod!

Annyit mondj neki,hogy a bugyit nem illik mások előtt levenni! Ha pedig azt mondja,hogy nem akar annyit mászkálni az öltözés miatt,akkor kérd meg,hogy forduljon el!

Seggét fürdőbugyiba is látják,főleg,hogy kicsiken sokat csúszkál a fürdőruha,elfordul,felveszi,ennyi :)

2014. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha a fehérnemű rajta marad ilyenkor akkor szerintem teljesen oké,mi pl előadáskor mindig egymás előtt öltöztünk 13 éves korom óta fehérneműt persze nem vettük le,de olyan,mint egy fürdőruha azzal meg nem csak az ismerőseid előtt mutatkozol.
2014. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!