Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esés után vigyem orvoshoz?

Esés után vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

21 hónaposom nagyon bátor volt ma és úgy gondolta nem a megtanult módon mászik le az 50 cm magas ágyról, hanem fejjel előre.Hiába egy lépesre álltam tőle nem tudtam elkapni.Fejjel előre esett a parkettára.Utána azonnal sírt, meg piros lett a kis arca feje ahol megütötte.Már álmos volt azért is lehetett ez a "malőr".Az esés után pár perccel elaludt, még alszik.Mit gondoltok ha felébred vigyem el dokihoz vagy a kórházba?Kicsit izgulok, hogy esetleg a nyaka vagy a feje megsérült-e.


Tudom, hogy most vannak felfedező korszakban, meg még sokat fognak esni, de vele eddig mégvilyen nem történt és aggódok...



2018. márc. 27. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekunk az orvos azt mondta, hogy akkor vigyuk be ha hanyik, verzik vagy valami furat veszunk eszre. Egyebbkent ha jol erzi magat es nincs egyebb gond nem szukseges. Sajat megnyugvasodert beviheted.
2018. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges stressznek és esetleges röntgensugárzásnak tennéd ki, ha ilyennel bevinnéd.

Ne légy paramami, lesz még ettől csúnyább balesete is.

2018. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 p.szabina1223 ***** válasza:
87%

A húgomnak nem egészen két évesen volt agyrázkódása, ő felmászott az asztalra, felállt és úgy esett le :/

Egyelőre figyelgesd, ha fura a viselkedése, szokatlanul nyűgös, elesett, hány, öklendezik, mindenképpen doki! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2018. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

9 hónaposan, éppencsak megtanult egyedül felülni, amikor ezt a kanapé szélén mutatta be. Hanyatt levágódott, tarkóval a dohányzóasztal alsó lapjára. Ott öltem mellette, basszus, még a kis lábát is fogtam!

A tarkóján hüvelykujjnyi dudor lett.

Nagyon sírt. De meg lehetett nyugtatni. Szeme nem szalajtott, hányni nem hányt, nem lett aluszékonyabb.

Cca 2 óra múlva ugyanúgy kaszkadőrködött, mint előtte. Csak én addigra már jobb védőháló voltam :)

2018. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
*ültem* -nyilván :D
2018. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki azt mondta, ha nincs eszméletvesztés, ha nem hàny és még tudom vigasztalni nem szükséges.
2018. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!