Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátló módszer...

Milyen fogamzásgátló módszer vált be, mèg szoptatom a kislányom. Spirál? Gyógyszer? Milyen fajtát èrdemes?

Figyelt kérdés
Mèg soha èletemben nem szedtem semmit,csak óvszerrel vèdekeztünk.
2018. ápr. 4. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ovszer tokeletes szoptatas idejen is.
2018. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer használható szoptatás alatt is. Ha mindig azzal védekeztél, miért akarsz váltani?

Tablettából csak egyféle van (csak többféle gyári néven), ami szoptatás alatt szedhető.

2018. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszert szedtem. (Azalia)
2018. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Spirálom van 2 éve soha semi gond nemvolt vele nálam .hormon mentes Gold lily a neve 10.500 ft volt .
2018. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Pharmatex kúp. :)

Tudjuk, hogy akár be is csúszhat terhesség, de házas, felnőtt emberek vagyunk: vállaljuk a kockázatot. :)

A harmadik gyereket szoptatom, lassan két éve. Szülés után fél évvel mindig megjött, és rendszeres a ciklusom, jól érezhető peteéréssel.

Összesen 5-6 év tapasztalata az, hogy nekünk bevált. Ráadásul recept nélkül kapható, nem kell három havonta dokihoz rohangálni.

Sokan köpködik. Egyik ismerősöm hüvelygyűrű, a másik szoptatás alatt szedhető tabletta mellett lett terhes. Itt is heti 2-3 nő írja, hogy (állítólag!!!) fogamzásgátló mellett esett teherbe. Mégis mindenki szerint megbízható.

Pharmatex bébikről mindenki hallott. De senki se ismer egyet se. No komment.


Remekül lehet kombinálni megszakítással, főleg peteérés idején. Így tovább nő a hatékonysága, értelem szerűen.

2018. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Goldlilyvel most lettem terhes
2018. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5: én ismerek, 7 hónapos a baba, a nővére 8 hós korában fogant, anyuka igény szerint szoptatott. Azért használták a pharmatexet, mert előtte 5 évig nem volt vele gáz. Hát most volt.


Én fogamzásgátlót szedtem, spiráltól idegenkedem, óvszer nekünk nagyon nem jön be, másban meg nem bízom.

2018. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most mirena hormonos spirálom van, már több gyereket nem szeretnénk.

Az utolsó baba előtt hormonmentes spirálom volt, azzal sem volt problémám évekig.

2018. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mirenam van.en is idegenkedtem tole,de gyogyszert nem szedhetek,a mensim alapjaraton 8-9 nap volt,ebbol 3-4 nap omlottem.

Igy a mensim 2-3 nap barnazas,es a felrakast sem ereztem.pedig en csaszaros voltam mindharomszor.

Az ara eleg huzos,de utana 5 evig semmire nem kell kolteni,betetbol is eleg a tisztasagi siman.rohogve visszajon az ara.

2018. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!
2018. ápr. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!