Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol szoktatok online vásásrolni?

Hol szoktatok online vásásrolni?

Figyelt kérdés

Első babócának szeretnék online vásárolni, de nincs túl jó tapasztalatom az internetes vásárlás terén. Gyakran hoztak ki sérült árut, vagy ki se szállították a terméket.

Tud mondani valaki megbízható boltot, ahol vásárolhatok és pár napon belül szállítanak?



2018. ápr. 5. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Scamp.
2018. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Scamp, Brendon
2018. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

scamp.hu valóban jó, én is rendeltem már tőlük.

Nekem a rányomtatott mintások töredezettek lettek egy idő után, én azokat szeretem amik fehérek és arra van nyomtatva vagy hogy mondhatják, tehát nem egy matrica van rányomva, vasalva hanem az anyagba van a minta bele festve és lehet vasalni is. Scampnél ezek fehér body alappal vannak. Használtunk már nadrágot, bodyt, textilpelenkát tőlük. A zoknik nagyon picik voltak, lehet azóta változtattak a méretezésen nem tudom.

De ha nem ragaszkodsz az internetes vásárláshoz (bár biztos meg van az okod rá, hogy így szeretnéd) akkor a Tesco nagyon jó gyerekruhákat árul és árbnan is jó.

H&m-nek is van internetes áruháza, onnan nem rendeltem de 1-3 munkanapot írt mikor akartam rendelni, de H&m-ben is vettem már gyerekruhákat és jó mindőségüek.

2018. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Az online vásárlás legjobb része, hogy 14 napig indok nélkül visszaküldheted.

Én ruhákat a H&M-től rendelek a gyerekeknek.

Minden rendszerben lehet hiba, ezt ne felejtsd el. Anno én is jártam úgy (3 éve karácsony előtt) hogy nem azt kaptam, amit kértem, és szüttyögős volt cserélni.

De vettem használt ruhacsomagot, kisbabának. (Lehányni, összekaksizni jó a bolyhos is)

2018. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Bbabaszafari, emag, ha ruhákat akarsz akkor h&m.
2018. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Amazon, mert ami itthon kapható EU-termék arra ráraknak egy rakás profitot is, minőségben pedig a német és brit cuccok messze verik a hazai kínálatot, ráadásul több száz review is van mindenhez, könnyebb dönteni.
2018. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És az Amazonon pár napon belül itt van a cucc?
2018. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát h&m-bôl vagy a patpat-rôl szoktam. A h&m kb 3 nap alatt szokott megérkezni, a patpat viszont akár 1hónap is. Csak a méretválasztás miatt mondom :)

Ha nem online, akkor én is a Tescosat ajánlom, minôségben van olyan jó, mint a h&m (ha nem jobb), viszont olcsóbb.

2018. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Mivel nem írtad, hogy konkrétan ruháta gondolsz-e: mi nagyon sok holmit a minimanóban vettünk, náluk is van online vásárlási lehetôsêg és kb minden kapható
2018. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Emag egy fos, ne ajánljátok.
2018. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!