Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frontérzékeny baba anyukài,...

Frontérzékeny baba anyukài, ti adtok valamit ilyenkor a kicsinek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán mit lehetne adni neki? Szerintem semmit.
2018. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen semmit nem adtam/adok, mert ezzel az erővel 2 naponta szedálhattam volna.
2018. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ölelést a nyűglődés ellen. 3 éve bevált módszer.
2018. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakrabban szopizik, ha nyügi, de hetek óta fúj a szél, nem Nurofenezhet minden nap. A fogáda kap, ha nagyon nem tud aludni, amúgy csak szeretgetem.
2018. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy adok. Mégis mire gondoltál :)
2018. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én magamra kötöttem tegnap, elaludt rajtam, ledőltem és én is aludtam. Mind 2en frontérzékenyek vagyunk.

Egy pici babát nem fogok fájdalomcsillapítóval tömni, nem tesz jót a májának.

2018. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem akarom szedàlni egyàltalàn csak valahol olvastam, hogy valamelyik tea jó hatàssal van erre. Persze nem talàlom sehol. És érdekelt volna, hogy valaki próbàlta e. Én soha nem voltam frontérzékeny a terhességig. Akkor viszont annyira fàjt a fejem hogy hànytam is és ez valahogy most is megmaradt. A fiam is sír egész nap ha front van és valahogy aludni sem bír tőle. Homeopátiás dolgokban nem hiszek de ezt a teàt kipróbáltam volna
2018. ápr. 11. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg citromfű tea? Azt kaphat a baba is, nagyon enyhén nyugtató hatású (ami nálam annyit jelentett, hogy semmit nem éreztem belőle).
2018. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!