Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan adjam el a gyerek ruhákat?

Hogyan adjam el a gyerek ruhákat?

Figyelt kérdés

Illetve az lenne a kérdésem, hogy a postázás, hogy éri meg?


Ti hogy szoktátok? Mibe teszitek?


2018. ápr. 20. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb ingyen keresnek új márkásakat..nem könnyű.

Van amikor darabra van amikor csomagba hirdetem. Főleg helyi csoportokba,a csomagoknál országosan, ha postázni kell ami a csomagoknál jellemző akkor foxpost-al dobozba

2018. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fillérekért maximum de mindenki a minél jobb márka, minél szebb állapot minél alacsonyabb árra vadászik. Aminél ez a három nem jár együtt az nem, vagy csak nagyon nehezen fog elkelni sajnos.

Postánál én ezek alapján nem küldeném darabonként csak minimum 3-at egyben és anyagilag a Foxpost vagy az MPL automata éri meg (500-600 Ft) de azt fizettetném a vásárlóval.

2018. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az árakban tudnátok segíteni? Pl. 5 db body eladása esetén mennyibe kerül a Foxpost?
2018. ápr. 20. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

foxpost legolcsóbb 699ft . Az mpl 800ft környéke mert jó pár hónapja megdrágították.

Ha 300ft/db áron eladod a dody-t már tök jó vagy,de hozzászámoljuk a postát és már nem is bizti,hogy megveszik. 3 gyerekről való nagy mennyiségű baba ruhákat jó ideig szinte már ingyen hirdettem, a negyedét sikerült eladni...10 db hófehér nagyon jó állapotú body 1000ft-ért se ment el. Ami maradt azt szépen bevittem a családsegítőbe,mert nekem se buli 100-200ft-ért postázgatni,találkozókra rohangálni stb

2018. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vaterán adod el őket pl. akkor a foxpost 500 az MPL pedig 600 Ft vaterafutárral.
2018. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akik írtak, milyen tapasztalatokat szereztek, de az enyéim a következők: legdrágábban a FB márkás csoportokban (pl. csak C&A és H&M gyerekruhák, csak Next, csak Zara, stb) a tényleg boltból származó szép ruhákat. Ezt követi a helyi eladós Fb-csoportok, én főleg itt szoktam, hogy ne kelljen postázni. Ezen kívül bababörze, is jó, esetleg vatera, jófogás, itt a nagyobb dolgok mentek el, pl. kabát, overál, stb. Ha nincs időd, akkor beadhatod bababizományiba, de filléreket fogsz kapni érte. Foltos, szakadt vagy bármilyen más hibás ruhákat nem adok el, de ilyeneket is gyakran látok hirdetni (amin mindig meg is lepődök)... Szerintem nem lehetetlen!
2018. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak helyi csoportokban személyes átvételel .mert a nagyobb dolgokon kivül nem éri meg postázás.
2018. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!