Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van annyira szegèny csalàd...

Van annyira szegèny csalàd Magyarországon, akiknek a szakadt pelenka is segítsèg?

Figyelt kérdés
Gyerekem szobatiszta lett, ìgy a maradék pelust eladomànyoztuk. Viszont van pàr darab, aminek az oldala a ragasztòcsìknàl/ gumírozàsnál elszakadt. Szigszalaggal még meg lehetne ragasztani. Szemetet senkire sem akarnék tukmálni, szerintetek van, aki annyira szegèny, hogy ez is jól jönne neki?
2018. ápr. 26. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos van. Nem is kevés.
2018. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem. Azért ez itt nem Afrika vagy Pakisztán.
2018. ápr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem kizárt, hogy van, nem is egy.

Önérzetük viszont nekik is van!

Miért nem a maradékkal együtt akartad elajándékozni?

A szegénynek a szakadt is jó?

2018. ápr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
van! Pedig M.ország jobban teljesit :(
2018. ápr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek dubitusszal. Szép dolog az adományozás, de bennem ellenérzést váltana ki, ha szinte használhatatlan dolgokat adományoznának még akkor is, ha jó szándékkal adják.
2018. ápr. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Azt te is el tudod használni! :D

Tudod mire tökéletes az olyan? Ha kiborul valami a konyhában csak rádobod, pelenka lévén egy perc alatt tökéletesen beszív mindent :)

2018. ápr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Hogy tudott annyit elszaggatni a gyerek,hogy érdemes legyen elajándékozni? Akkor valamit nem jol csináltál pelenkázás ügyben. Az enyém örökmozgó,volt hogy letépte a bugyipelót,vagy jobban meghuztam a ragaszto csikot,de azok mentek a szemétbe. Ha szakadt kifolyhat a motyer belőle,így nekem nem kéne.
2018. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Azt akartam írni, hogy van... mert a szakadt pelenkáról a mosható jutott eszembe, amit esetleg javítani kell varrásnál, de amúgy a vízzárása tökéletes.

De a szakadt, eldobható pelenka az egyértelműen szemét. Mintha szétszakadt papírzsebkendőt akarnál adni valakinek csupa szívjóságból.


Persze ha van egy egész csomag pelenka és abban van 1-2 szakad, az még gyári hibának is belefér... de száémomra érthetetlen, hogy új, használatlan pelenka mitől tud elszakadni úgy, hogy azt szigszalaggal (!) ragasztani kelljen.

2018. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem megalázó ilyet ajándékozni, oké hogy szegény de azért önérzetük nekik is van és lehet hogy hasznos nekik de azért szerintem szakadt, sérült dolgokat nekik sem illik.
2018. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Használhatatlan dolgot nem illik adományozni. Nyolcas hozzászóló, egyébként én is jártam egyszer úgy , hogy egy teljes csomag , tehát mind a 33 db pelenka hibás volt, szakadt volt az oldalán. Visszavinni sem tudtam mert már régebben vettem, csak akkor került rá sor használni. Es Huggiesrol van szó.
2018. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!