Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 órás busz út 2 éves kisgyere...

5 órás busz út 2 éves kisgyerekkel megoldható?

Figyelt kérdés
Valaki utazott már buszon ilyen sokat ekkora gyerekkel?Le töltök sok mesét játékot tabletre.Az út közben lesz a déli alvás idő is ami 1-2 óra szokott lenni.Kinek mi a tapasztalat?

2018. ápr. 26. 06:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Tapasztalatom nincs, de en tuti nem vallalnam be. 2.5 eves a fiam, nem mondhatnam orokmozgonak, sokaig eluldogel ha ugy van, de a ket es fel oras nagymamahoz tarto ut is remalom autoval, ha epp olyan kedve van, vagy ha nem alvas idoben megyunk.
2018. ápr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Kizárt.

Hiába van akkor alvásidő, tuti nem fog aludni, mert fél lesz pörögve az újdonságtól.

2018. ápr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem busszal a legnehezebb. Ha muszáj akkor persze kibirhato, de nehezen. Esetleg vonat nem opció? Azon mégis kicsit szabadabban tud mozogni.
2018. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 babyboom567 ***** válasza:
60%

16 hónapos a gyerekem,tuti nem vállalnék be egy ekkora utat.

Nyáron repülővel megyünk, másfél óra,de én még ettől is rettegek hogy mi lesz.

2018. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha lehetne inkább vonattal mennék, azon legalább tud mozogni. Busszal nem biztos, hogy vállalnám.
2018. ápr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván megoldható, ha nincs más választás, de hogy senkinek nem lesz jó, az borítékolható. Egy 2 éves nem fog neked nyugton ülni fel órát sem, nemhogy ötöt. Az alvásiéit meg nem ertem: áll a busz valahol 2 órát, ti kivesztek egy hotelszobat addig és ott alszik?
2018. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút gyerekfüggő. Nővéremék bevállalták Paráliát busszal, amikor a gyerek 2 éves volt. Ők felnőttek voltak csak elgyötörtek az út végére, a gyerek friss volt, üde.


Mi repülővel mentünk tranzittal, transzferrel együtt 5-6 órát, amikor a miénk volt 2 (23 hónapos), egy hangja nem volt, aludt is a repülőn.

2018. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Minden gyerek más. Én az enyémmel nem indulnék el, mert a mese még nem érdekli, és nem bír ki egy helyben ilyen sok időt. Buszon simán elalszik, mi is szoktuk alváshoz időzíteni a hosszabb utat. De még mindig lesz 3-4 óra, ami alatt nem tud mozogni.

3 évessel simán lementünk Tatabányáról Kecskemétre a repülőnapra, de akkor két 15-20 perces megállás is volt, pont azért, mert sok gyerek volt.

Ráadásul egy 2 és egy 3 éves közt már elég nagy a különbség.

2018. ápr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
*rákerestem: 20-22 órás buszút volt a tesóméké.
2018. ápr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

A buszon könnyebben elalszik az én fiam (bár nem hosszú utakra mentünk). Nem kell ahhoz hotelszoba :D ölben alszik.

Szóval szerintem az alvás rész rendben lenne, de ha az én gyerekemből indulok ki, utána nem ülne meg még 2-3 órát, de pl én el voltam ennyi idősen, velem sokat utaztak. Tehát gyerekfüggő.

2018. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!