Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol keressek új barátnőket?

Hol keressek új barátnőket?

Figyelt kérdés
nincs kedve valakinek barátkozni ?Budapesten lakom és szívesen barátkoznék anyukákkal.de az is jó nekem ha csak neten beszélgetnék valakivel.gyermekeim lettek így a barátnők valahogy lemaradoztak tőlem nem jártam bulizni stb...és most hiányzik nagyon egy.imádok ismerkedni és nagyon barátságos vagyok.
2010. jún. 13. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem, h találsz valakit!

Én sajnos nem pesti vagyok, de jó lenne időnként valakikkel összejárni:(

2010. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia!én is pesti vagyok.hol laksz?szívesen beszélgetek.
2010. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek, meg akkor lemaradtak a baratok, amikor ide koltoztem. Nem konnyu, kapaszkodok mindenkibe, de neha nagyot csalodok. De a parom mindig itt van :)
2010. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet ismerkedni, barátkozni az orvosi váróban vagy ha idősebb lesz a baba, akkor a játszótéren is.

De én a helyedben megpróbálnám visszacsalogatni a régi barátnőket.

2010. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

úgy vagyok vele aki itt hagy amikor szükségem van rá az nem barátnő ,menjen szerintem.

amúgy a X kerületben lakom.de mint írtam nekem az is megteszi ha valakivel tudok néha gépen dumálni.

2010. jún. 13. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Tőlem is elmaradoztak és az a gáz, hogy ha véletlenül beszélünk is, alig van közös téma :(( Ők ugyanabban a világban élnek mint amikor elmentem szülni, én meg egy teljesen másik világba csöppentem. Kicsit sajnálom, ettől függetlenül nem nagyon hiányoznak, mindig jön valaki más.


Én főleg játszótéren szoktam beszélgetni vagy manómuzsikán, játszóházba is lehet menni, babatornára, baba-mama klubba, babamasszázsra, nem tudom mennyi idős a babád. Ha van a szomszédságban kisgyerekes anyuka akkor vele is könnyű szóba elegyedni. Plusz ha esetleg eljársz tornázni vagy valamilyen tanfolyamra baba mellett akkor ott is könnyű ismerkedni, dumálni kicsit. Nekem ezek jöttek be. Nincsenek hú de mély baráti kapcsolataim, de ez most jó így, a család van a középpontban. Azután ha visszamegyek dolgozni úgyis változik minden megint.

2010. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
második vagyok.az én barátnőim is eltűntek,arra sem méltatnak,hogy visszahívjanak.akkor meg mit erőlködjek.kedves kérdező,ha úgy érzed,írj nyugodtan.
2010. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is nyugodtan.Bár én a IV.kerületben lakom,de az a pár kerület nem akadály:)
2010. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aki ír valaki privit azzal szívesen beszélgetnék ha van valakinek kedve.
2010. jún. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!