Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanácsokra lenne szükségem...

Tanácsokra lenne szükségem mert sajnos nem tudom már hogy mit tehetnék!?

Figyelt kérdés
Van egy párom akivel több mint 4 éve együtt vagyok van egy lassan 2 éves kisfiúnk.Mikor kiderült h terhes vagyok összeköltözttünk és amiota megvan a kisgyerek minden megváltozott.sokat veszekszünk és volt h már annyira eldurvunt a veszekedésünk h nekem is jött és már nem is egyszer mai nap is nekem jött és ezt nem birom tovább.sokat iszik és általába olyankor van a sok veszekedés is meg az is h nekem jön és bánt mint ahogy ez a mai nap is megtörtént és a kisgyerek is látta az egészet.párom kihasználja azt h nem tudok sehova menni a kisgyerekkel mert szüleimnél nem férünk el,és ezzel vissza él mindig mondja h költözzek meg h ő nem tart el engem mert csak családit és a gyest kapom ami nem sok abból épp h mindig bevásárlók egy hónapra a pelenkából a kicsinek plusz kaját veszek meg havonta kell adnom 5000ft-ot a gyerek apjának mert ha nem adok neki akkor azt mondja mindig h kirak és már mindent kinézek belöle sztem simán kitenne a gyerekkel az se érdekelné h hova megyünk.tömören ennyit írók mert h ha mindent leírnék akkor még holnap is azt írnám.Szóval ilyenkor mit tudok tenni vagy kikhez lehet ilyenkor fordulni segitségért?
2018. máj. 4. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj családsegítőhöz, vagy hívd fel a NANE ingyenes segélyvonalát. Léteznek anyaotthonok, ahova átmenetileg el tudtok menni a kicsivel, amíg összeszeded magad. Keress bölcsit és munkát, dolgozhatsz a gyes mellett, aztán szép lassan fel tudod építeni az életeteket apuka nélkül is. Add be a gyermekelhelyezést, tartásdíjat a bíróságon. Ha vannak sérüléseid, vetess látleletet, és jelentsd fel. Ha nem is fértek el otthon, azért talán a család is segít egy kicsit, amíg nem rendeződnek a dolgok.
2018. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%

Féltékeny a gyerekre.


Néha foglalkozz a pàroddal is, ne csak a gyerekkel.

2018. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz haza akkor is amíg találsz munkát és utána albérlet.
2018. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Hat pesten alberlet egy ember fizetesebol lehetetlen ha csak nem valami vezetoi pozicio
2018. máj. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kicsit ad be bölcsibe és keress gyorsan munkát.
2018. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Ezért nem kellene a semmire gyereket vállalni....

Gyerek bölcsibe, te dolgozni, gyermekelhelyezési pert indítani és a probléma megoldva

2018. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok bölcsöde fan, de a te helyzetedbe a legjobb ha bölcsödébe adod a gyereket és gyorsan keresel meló helyet és amint megkapod az első fizud elmész.

Tapasztalatból írom, hogy egy bántalmazó kapcsolatból soha nem lesz már normális kapcsolat.A párod kihasználja ,hogy függsz tőle.Ne hagyd magad!

2018. máj. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom a gyerek előtt volt pénzetek és normális volt a kapcsolat köztetek. A gyereket is nyilván terveztétek, figyelembe vettétek az anyagi körülményeket, az érzelmi háttér is stabil volt, mély egyetértésben éltétek a mindennapokat, és persze szerelemben.

Jól beleszültél a semmibe egy gyereket és most itt jajgatsz, hogy valaki mentsen ki a szószból amibe önként belemásztál.

2018. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Látod, ezért mondjuk hogy ne apuka pénzére legyetek terhesek, mert nagyon visszanyalhat a fagyi.


Két dolgot tehetsz:

tűrsz

lelépsz, elmész anyaotthonba, gyerek bölcsibe és elvállalod az első munkát ami eléd kerül

2018. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egzisztenciaval rendelkező novel ez épp úgy megeshet.Ahogy hosszabb kapcsolat is valhat bantalmazova, ha az egyik félben benne van a hajlam.

Senkit sem jogosít fel a rautaltsag arra, hogy bántalmazza az élettársát.

2018. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!