Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki ötvenedik szülinapja előtt 2 hónappal szüli meg első gyerekét?

Figyelt kérdés

a híres írónőre célzok.


mindenhol haknizik a gyerekével.


én felelőtlenségnem tartom ilyen későn gyereket vállalni (most attól függetlenül mondom, hogy eü. okok miat előbb lehetett volna-e gyereke vagy sem, alapból 40 elmúlt, mire a gyerektéma eszébe jutott), az apa pedig közelebb van a 70-hez, mint a 60-hoz.



2018. máj. 9. 06:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
jav.: én felelőtlenségneK tartom...
2018. máj. 9. 06:30
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Fogalmam sincs, kire célzol, de ő dolga.

Ugyanakkor szinte biztos, hogy jobban jár az ő gyereke, mint itt a pár topikkal arréb lévő kérdezőé, aki fiatalon szüli ugyan, de a nagyi fogja helyette nevelni.

2018. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

És sem tudom, ki az, úgyhogy elárulhatnád :)

Nem ideális, de minden relatív. Pl. ha becsúszna, megtartanám és reménykednék a legjobb forgatókönyvben, miszerint egészséges lesz és mi is azok maradunk sokáig, de nem terveznék ilyen későre gyereket, mert tényleg kockázatos.

2018. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Fejos Éváról beszél a kérdező szerintem.


Olvastad a könyvet? Én igen. Leírja benne, hogy ő sem ezt tartja az ideálisnak.


Szerintem is idős anyuka, de boldog azzal a kislánnyal.

2018. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor szinte biztos, hogy jobban jár az ő gyereke, mint itt a pár topikkal arréb lévő kérdezőé, aki fiatalon szüli ugyan, de a nagyi fogja helyette nevelni."


logikaíi bukfenc, amit mondasz, hiszen ennek a babbánajk már most olyan szülei vannak, akik nagyszülői korban vannak, és ha velük később történik valami, a nagyszülők sehol, hiszen halottak addigra, plusz tesója sem lesz, egydül fog állni a nagyvilágban.


fejős évára céloztam

2018. máj. 9. 07:20
 6/23 A kérdező kommentje:

nem az a kérdés, hogy ő boldog-e a gyerekkel, mert nyilván.


hanem az a kérdés, mekkora kicseszés ez a gyerekkel szemben, ha nem ragadunk meg a jelenben, hanem felmérjük, hogy fel is kell nevelni, és 18 éves korára, ha körülnéztek, a legtöbb fiatal még messze nincs készen, még még sokáig a szüleik támogatására szorulnak, nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is.

2018. máj. 9. 07:22
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem önző. Mire 18 éves lesz, ő 68,nekem a nagymamám közel ennyi. Hogy fogja megelni a diplomaosztot, unoka születéset, főleg a mai világban, amikor kitolodott minden későbbre.
2018. máj. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Én nem szülnék ennyi idősen, nem is fogok, de nem érdekel, hogy más igen.
2018. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmi logikai bukfenc nincs. Szerintem jobb egy idős anya, aki igazán szeret, mint egy nemtörődöm fiatal, aki csak megszülni tudta, de csak lepasszolja. Utóbbi gyereke jobban sérül.
2018. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ha viszont a gyerek korán elveszíti a szüleit, mert meghalnak, az szerintem a legeslegjobban fáj.
2018. máj. 9. 08:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!