Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 42 éves vagyok 4 gyerekem van...

42 éves vagyok 4 gyerekem van Szeretném elköttetni magam Ezzel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van utánna?

Nem jönnek elő különböző betegségek?


2018. máj. 12. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
??
2018. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Milyen betegségre gondolsz? A hormontermelést nem akadályozza, csak az ivarsejtek találkozását.
2018. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmi változást nem érzek magamon, mióta elköttettem magam (másfél évvel ezelőtt történt).
2018. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Volt aki azt mondta hogy előjöttek mindenfajta nyavajái magasvérnyomás stb.

mióta elköttette magát.

2018. máj. 12. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Öt éve van elkötve a petevezetékem. Semmi változást nem vettem észre...
2018. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok a nyavalyák mástól jöttek elő. A mellékhatása max. az lehet, hogy mégis teherbe esel, erre is van példa sajnos.
2018. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Anyámat 30 éves korában kötötték el e.ü. Okok miatt, amikor születtem.

Ugyanúgy "nő" maradt. Szexualitásában, hormonálisan sem változott semmi.

Ilyenkor a petevezetéket kötik el, van akinek eleve el van záródva és nem is tud róla.

2018. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

Most már bátrabban indulok neki

Esetleg még egy kérdés

Mindenkinek 1 évet kell vagy kellett várni?

2018. máj. 13. 08:41
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Az írásban tett nyilatkozat után törvény által előírt várakozási idő van. Ezt a döntést ugyanis nem szabad hirtelen felindulásból, bosszúból, szerelmi csalódásból meghozni. Ha a kérelmező nő 26 év alatti, akkor az első nyilatkozat aláírásától számított hat hónap múlva ismételheti meg újból szándékát.


Ha újabb hat hónap elteltével megjelenik a kórházban, és még mindig igényli a beavatkozást, akkor elvégezhető a műtét. 26 év felettieknek mindez kétszer 3 hónap. A kiírt várakozási időt nem kell kivárni, ha egyéb műtéti beavatkozás (például császármetszés, vakbélműtét) miatt hamarabb elvégezhető.

2018. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. máj. 13. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!