Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatok van a...

Milyen tapasztalatok van a spirállal kapcsolatban? Szeretnék spirált felrakatni, van már egy kislányom de legalább 4 évig nem szeretnénk másik babát.

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne, a napokban hagytam abba a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlót, várom hogy megjöjjön és akkor talán spirál. csak annyi rosszat és jót olvastam róla, hogy nem igazán tudom...félek tőle.

bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam!

2013. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem a doki azt mondta,hogy javasolni szokták,hogy csak a 2.gyerek után tetessen fel valaki. Nekem ez elég is volt infónak,biztos nem véletlenül mondja ezt egy doki. Egy ismerősömnek spirál volt feltetetve,2x volt méhen kívüli terhessége és azóta nem jön össze nekik a 2.baba :( nem állítom,hogy 100%-ig a spirál hibája,de biztos,hogy szerepe volt benne. Viszont ismerek olyat is,aki tökéletesen el van vele,sikerült is nekik a második a spirál leszedése után. Szerintem jól gondoljátok át!
2013. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na ezek miatt vagyok én is bizonytalan! :(
2013. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor tette fel a doki, amikor már egyáltalán nem akartam gyereket. Én szeretem, sima mechanikus van 3 éve.
2013. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!