Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti melyik nevet valasztanatok...

Ti melyik nevet valasztanatok Szófia vagy Elza?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Számomra mindkettő most divatos meseszereplő neve, ezért nem adnám. Akkor már inkább Eliza, hasonló, de mégsem hercegnő.
2018. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Szófia
2018. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Elza Szófia nem jöhet szóba? Így együtt. :) Szép nevek. Nem kell azzal foglalkozni hogy mesenev vagy eppen nagyon gyakori. Ha titeket ez nem zavar akkor adjátok batran őket.

Ha valasztani kell akkor Elza.

Nekem a Szófia név Szofiaként tetszik.

2018. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem, mert nagyon unalmas már mindkettő.
2018. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Elza, ha muszáj, de beleraknám azt az i betűt. Az Eliza olyan szép név. 😊

A Szófia nekem idegen nagyon, bár egy fokkal jobb mind a Dzseszika, Dzsenifer és társai, de megis egy nagyon lemagyarosított név, aminek itthon a Zsófia lenne a helyes megfelelője, ha jól tudom.

2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem inkább az Elza ebből a választékból, de egyik sem tetszik kimondottan. Ez a mesehős dolog meg szerintem hülyeség, 20 év múlva senki nem fog emlékezni ezekre a mesékre.
2018. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Magyar gyereknek való név esetleg? Szófia gyerekes, Elza meg tehénnév. Ha már magyaros nevet nem tudtok adni akkor inkább Eliza
2018. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő együtt is gyönyörű. Szófia Elzaként és Elza Szófiaként is.

De ha nem akartok két nevet, én az Elzára szavazok. Szerintem az egy olyan név amit nem csak kicsiként, de nőként is tud majd viselni.

2018. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tök mindegy, melyik unalmas, tucatneve lesz, amire egy csomó kislány felkapja a fejét a játszótéren? :))


Elza vagy Eliza?


esetleg

Anna vagy Hanna?

vagy

Kíra vagy Kiara??


vaaagy

Maja vagy Mia?


ó és persze az örök és megunhatatlan roppppppantegyedi


Szófia avagy Szofi!!!! :)))


bocsánat : sznobéknak SHOPIE :)

2018. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

még csak nem is jól írtam : SOPHIE !! :))) bocs!!


lám, ez vár szegényekre, a pórnép még leírni sem tudná a nevüket. :)) (nem a kérdezőre gondoltam!)

2018. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!