Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nem jó...

Szerintetek tényleg nem jó ötlet ezeket a neveket adni a lányainknak?

Figyelt kérdés
Iker lányaink lesznek és az Elza és Anna neveket szeretnénk adni nekik. Többen azt mondták hogy ez nem jó ötlet. Szerintetek?

2018. febr. 24. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jó ötlet.
2018. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem picit furcsa mesehősökről elnevezni a gyerekeket, de ha nektek ez tetszik, miért ne adhatnátok :)
2018. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lenne jó ötlet? Azt add nekik, ami nektek tetszik. Úgy gondolom, vannak azért határok a különleges nevek terén is, de az Elza és Anna nevekkel semmi probléma. Szerintem szépek.

Az én kislányom ritka nevet kapott, el sem árultuk senkinek, hogy mi lesz az, csak miután megszületett, mert nem akartuk, hogy ezen problémázzanak. Tuti megtették volna, de most mindenkinek tetszik. ;) Ne befolyásoljon más ízlése.

2018. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
A két név külön nagyon szép (engem is Annának hívnak) persze mindenki a mesére fog gondolni,de talán nem is kell ennek érdekelnie,bár biztos fogsz érte kapni hideget-meleget.
2018. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Sztem aranyos lenne. Ebben a dologban ti döntötök ne azt nézzétek más mit gondol.
2018. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

És mi lenne, ha még nem is hallottatok volna arról a meséről? Egyébként jó mese.

De egyébként szerintem jó nevek ezek, nincs min rajtuk megbotránkozni.

Meg lehet amúgy tényleg tök véletlen is, hogy pont ez a két név tetszett meg nektek.

Szóval szerintem jó.

Szerintem simán adhatóak így együtt.

2018. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

A nevek szépek, illenek egymáshoz, alapból rendben lennének.

De magamból kiindulva, mindenkinek megrándul majd a szája széle, ha együtt bemutatkoznak. Én nem tenném ezt velük. És abban ne reménykedj, hogy kimegy a Jégvarázs a divatból, ez a mese akkora klasszikussá nőtte ki magát, hogy igenis tudni fogják 10 év múlva is az óvodások, hogy ki az az Anna meg az Elza.

2018. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Unalmas tucatnevek.
2018. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
Mióta a világ világ szeretett rokonok, híres színészek, regényfőszereplők, stb. neveit adják az emberek előszeretettel a gyerekeiknek. Az Elza és Anna sem kivétel. A kérdés az, hogy a cuki ikerlányok 45 éves szakemberként is meg fogják köszönni neked, amiért Disney királylányt csináltál belőlük? Szerintem fontos kérdés, hogy eléggé tiszteled-e őket amikor ezeket a neveket kiválasztod?
2018. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
45 évesen kit fog érdekelni, hogy az Anna név Disneys, utolsó??? Atyaég de buta vagy.
2018. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!