Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az lány név, ami...

Melyik az lány név, ami elsőre eszedbe jut az Ábri vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Valami szép nevet szeretnék a kislányomnak, de amelyek nekem tetszenek azok nem passzolnak a vezetéknévhez :/

2018. máj. 16. 19:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Bettina, Nina
2018. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Anita, Bettina
2018. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
46%
Nóra vagy Dóra
2018. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a vezetéknévhez minimum 3 szótagos vagy annál hosszabb nevek illenek.

Így például a már említett Zsuzsanna, Natália, Georgina, Julianna, Karolina, Veronika, Viktóriam, Valéria stb.


Amit inkább hanyagolnék az R vagy I kezdetű nevek, vagy aminek az első szótagjában I a magánhangzó. Ezekkel összefolyik és egy fura katyvasz lesz.

2018. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Nekm hirtelen S kezdőbetűsk ugrottak be elsőre pl

Stefi

2018. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Mem Olvastam el a válaszokat, hogy ne befolyásoljon.

Ábri Zsanett ugrott be , pedig nem igazán kedvelem ezt a nevet mondjuk a barátnőmet is így hívják.

2018. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ábri Annamária, egyből ez ugrott be, pedig sosem vonzódtam különösebben ehhez a lánynévhez, de ez volt gondolkodás nélkül az első asszociáció, talán mert nagyon dallamos hangzása van együtt. Kismillió becézése lehetséges. Szerintem a vezetéknévben lévő mássalhangzó-torlódás miatt mindenképpen valami lágyabb, dallamosabb hangzású illene hozzá. A Laura gyönyörű, de nagyon nyelvtörős, mondd ki őket hangosan. A Hajnalkával vagy a Kamillával is szépen hangzik, mondom, most kizárólag a hangzásra figyelek, a Hajnalkát jómagam kifejezetten nem kedvelem (rossz beidegződés, kötöm valakihez). Bár a Kamillával kimondva olyan, mintha Ábrika Milla lenne :D Nekem befészkelte az Annamária magát az agyamba, így már sok hasznomat nem veszed. Esetleg Ábri Matilda (bár ez meg Ábrima Tilda...) Emília? Oké, befejezem :)
2018. máj. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Szerintem barmelyik passzol hozza abbol, amit irtal. Kozeli rokon adta a lanyanak, olyan, akivel surun talalkoztok?
2018. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Gabriella
2018. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Julcsi, Abri Julcsi, szoval Julia vagy Julianna.
2018. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!