Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák, van kedvetek...

Fiatal anyukák, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan fiatal anyukák ismerettségét keresem, akikkel lehetne e-mail-ezni, msn-en beszélgetni, akik kicsit hozzám hasonló típusba tartoznak: olyanokra gondolok, akik kicsit mászkálósabb, pörgősebb életet élnek. Hogy is mondjam, szóval akik hozzám hasonlóan fiatalok, és valamennyire fiatalosan is élnek, gyerek mellett is :)

Köszi, ha írtok!


23 éves anyuka, 2 és fél éves kisfiúval


2010. jún. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem lenne kedvem ismerkedni. Mi is pörgős életet élünk. 22 éves vagyok és egy majdnem 1 éves kislány anyukája

2010. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is van kedvem ismerkedni.egy 22 éves 4 hónapos fiú anyukája.
2010. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

21 éves,5 hónapos kislány anyukája.Merre laktok?Mi Pesttől nem messze.

2010. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Tudnátok privit írni? Este jobban ráérek majd, akkor majd írok én is mindenkinek :)
2010. jún. 15. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

21 eves vagyok 11,5 honapos babaval:)

Nekem is lenne kedvem ismerkedni.

Viszont nincs meg msn-em de akkor csinalok:)

Ha neten megy a kapcsolat tartas akkor jo mert mi kulfoldon elunk(Kanada) es majd csak jovore koltozunk haza:)

2010. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!