Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha pe-kor (10-en) voltunk...

Ha pe-kor (10-en) voltunk egyutt es holnapra nem varom, tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Holnap után reggel először. Előbb felesleges. De még lehet a holnapután reggel is túl korai. Nem lehet kibírni még pár napot?...
2018. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Veszek 2 db-os tesztet..es akkor marad holnaputanra is. A lanyomnal a nem vart napjan teszteltem igaz akkor 20-ra mindig megjott.. azota kitolodott 22-re..
2018. máj. 21. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod. És ne érts félre, nyilván tisztában vagyok vele, hogy mire való ez az oldal, csak ha te már úgyis eldöntötted, mondjon itt bárki bármit, hogy te úgysem fogsz várni addig, hogy legalább késsen, akkor miért kell kérdezni? Tesztelj és kész. De ha negatív, akkor kár kérdést arról kiírni, hogy akkor tuti, hogy nem vagyok terhes vagy reménykedhetek még? Mert nyilván nem, nem tuti. És ez utóbbi nem neked szólt, csak sokan ezt csinálják és ezért írjuk itt sokan, hogy amíg nem késik pár napja, addig feleslege tesztelni, mert nyilván a pozitív tesztnél nincs kétség, de a negatívnál még lehet. Akár 1 napos késésnél is. Ezért inkább gondolom, hogy várjon valaki pár napot, minthogy bizonytalankodjon.
2018. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy alakukt?
2018. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...alakult... bocsi
2018. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!