Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Reggel...

Holnapra nem várom. Reggel már tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, holnap reggel már tesztelhetsz, de ha kibírod, akkor jobb, ha vársz egy napot, hogy késsen. Mert pl. nem biztos, hogy pont reggel jönne meg, lehet, hogy napközben jön meg.
2014. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En is holnapra nem varom. Szombaton mar pozit teszteltem :-) ma megismeteltem meg holnap reggel is meg fogom mert meg eleg halvanyka volt es latni szeretnem h erosodik.

Ha tesztelsz szigoruan csak 10-est hasznalj szerintem mert szombaton en is azt hasznaltam es sokkal jobban latszott mint a main ami 25-os.

Drukkolok! Majd ird meg!!

2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemvárt napján már jól kell hogy mutassa.majd írj
2014. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mára nem vártam, nem is jött de tesztelni még nem mertem mert csak 25-ös érzékenységú a tesztem. Ha 10-esed van én tesztelnék. Drukkolok mind2nknek :)
2014. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutathatja a nemvart napjan,de lehet negatív lesz aztan megis terhes vagy..mivel meg nem biztos,h termelődött annyi hcg ,h kimutassa!azert varj meg egy napot!
2014. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom az eredményt.
2014. jún. 15. 22:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Bár most néztem, hogy 25-ös a teszt, és nem 10-es. Most várok, ha nem jön meg, akkor 2 nap múlva újra tesztelek.
2014. jún. 16. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2014. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!