Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves babával Tunézia?...

Egy éves babával Tunézia? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, aki volt kint hasonló korú gyerkőccel milyen volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hamarosan Tunéziába utazunk az 1 éves babánkkal és kíváncsi vagyok, hogy akik hasonló korú gyerekkel voltak kint mit tapasztaltak?

Babakaját itthonról vittetek? Helyi ételt egyáltalán nem adtatok a picúrnak? Igazából csak a hasmenéstől tartok.

A válaszokat előre is köszönöm szépen. :)



2018. máj. 22. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Te is óvatosan edd az ételeket. Gyerekkel semmiképp nem mennék, olyan vérhas fertőzést szedtem ott össze, hogy sose megyek szerintem Tunéziába. Azt mondták a levegőben volt a betegség, szóval nem az ételtől kaptam - sokan lettek betegek tóbben kórházi kezelésre szorultak. Szóval csak óvatosan.
2018. máj. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. :) Én voltam már kint többször is, mindig óvatos voltam, még csak hasmenést sem kaptam. Férjemre sem jellemző, hogy gond legyen pedig volt már durvább helyeken is. De akkor még nem volt ugye a baba, érte azért aggódom kicsit.
2018. máj. 24. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű egyszer kell így megjárni, hogy többet az ember ne merjen oda utazni. :-( 5 csillagos szállodában voltunk és mindennel vigyáztunk. Ti is legyetek óvatosak, a kaján túl én azért aggódnék nagyon, hogy mindent megnyal, szájába vesz.. de én amúgy is extrán aggódós vagyok. 6 éves a gyerkőc, másfél éves korától visszük őt is nyaralni, de nem merném még most sem Egyiptomba vinni például, oda mennénk - de mi ott is megjártuk. Ott valószínűleg az àtsületlen hús miatt kapott a párom szalmonella fertőzést. :-( Pedig oda nagyon visszavágyunk.
2018. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi a kérdés, de valamit nem értek:

"De akkor még nem volt ugye a baba, érte azért aggódom kicsit."

Ha aggódsz (joggal), akkor miért kell Tunéziába menni?

Több órás repülőút, tömegelés a reptéren, mikrobiológiailag nem biztonságos ország... nem lehet máshova menni a kicsivel?

Imádok utazni, nekem is van gyerekem, de 1 évessel el lehet menni nyaralni a környékre is, akár belföldön, akár az Adriához is, ha már annyira nem bírjátok ki tenger nélkül. Miért nem lehet Tunéziát 4 évvel eltolni?

Nekem is van utiálmom, mely ki van tűzve / halasztva akkorra, amikor a gyerek nagyobb lesz.

2018. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú ez már nagyon régen volt de azért válaszolok. Esküvőre mentünk. Egy nagyon-nagyon közeli barátunk ott élt és szerettünk volna mi is ott lenni a nagy napján. A tengerbe be sem mentünk.

Egyébként semmi gond nem volt, szuperül viselte az utazást is. Lehetett venni pelust, bébiételt, tápszert is szóval tök feleslegesen cipeltünk egy csomó mindent itthonról.

márc. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!