Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen bicikli hátuljára...

Milyen bicikli hátuljára szerelhetô gyereküléat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Minôségit szeretnék, most 13 hós a gyerek. Mik a fôbb szempontok a választásnál?

#kerékpár ülés #bicikli ülés
2018. máj. 22. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Errôl mi a véleményetek?


[link]

2018. máj. 22. 10:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk römer ülésünk volt. Ez vázra szerelhető adapterrel, nem a csomagtartóra.

Párom szerint instabilnak látszott, én szerettem, egyáltalán nem éreztem instabilnak tőla a biciklimet.


És ami fontos: estünk 1x egy hatalmasat. Én utána napokig ülni-állni-füküdni-menni, létezni alig tudtam. A gyerek az első ijedtség után (miután összekapartam a bringát a földről úgy, hogy a gyerek továbbra is az ülésben volt stabilan beszíjazva) röhögve közölte, hogy mókás volt, még egyszer :)


A mienk ilyen volt:

[link]

2018. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teljesen járatlan vagyok még a témában, de jól sejtem, hogy az a jobb, ha vázra lehet szerelni?


Köszönöm a tippet! :)

2018. máj. 22. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekunk Thule Ridealong ulesunk van. Nagyon szeretem!
2018. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

nem volt opció másfajta ülés, mert nem volt a biciklimen csomagtartó. Mondjuk vehettem volna, de szimpatikusabb volt a konzolos ülés. Szerintem jobb a gyereknek a sz*r magyar utakon.

Ráadásul ha 2 adapteretek van, akkor rakható ide-oda az ülés, apa biciklijére is... illetve amikor gyerek nélkül mentem valahova, simán levettem, mert cipeli a fene a plusz súlyt feleslegesen.

Szóval ez a verzió mobilisabb.

2018. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!