Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mérgező babakocsik! Mit...

Mérgező babakocsik! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 15. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzás a cikk címe,feltételezem az átlag kismama átlag babakocsit vásárol és mégsem lesz baja a babának.
2010. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem is túlzás, pedig mi csak 4 hónapos koráig használtunk babakocsit. De azért ez nagyon nagy sarkítás, amit a cikkben írnak, szerintem.
2010. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hmm...érdekes!De van még ezen a világon valami,ami nem rákkeltő???Azért nyilvánosságra hozhatták volna a "bukott" kocsik listáját is...megkönnyítve a leendő szülők dolgát!
2010. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő eredmény, az egyszer biztos. De a gyerek nem eszi meg a kocsi vázát, nem nyalogatja az esővédőt, mert ezt egyébként sem hagyná az anyuka, meg számos alkatrész (amit említettek) szájba vétele igencsak balesetveszélyes lenne. Tehát szerintem, korán sem akkora a baj, mint ahogy azt a cikk sugallja. Hozzátenném, hogy mi most tervezzük a babát és azok a márkák, amiket felsoroltak... hát nem éppen a hétköznapi ember pénztárcájának való. Egy Bugaboo babakocsit nézegettem a napokban, azt hittem leesik az állam: használtan 220 000 Ft (ismétlem: HASZNÁLTAN!!).

Tehát akár tetszik, akár nem, az átlag embernek marad a mérgezőnek titulált babakocsi.

2010. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok :P...kicsit felmerült most bennem a kérdés,hogy az "összes többi kocsi megbukott a teszteken" kijelentés nem véletlenül reklámocska picikét??? :S Mert ha tényleg szó szerint az összes többi kocsi akkor...

És úgy láttam,hogy a megfelelő járgányok nem átlagos áron kaphatóak...tehát,ez a cikk megriaszt sok embert annyira,hogy inkább megveszi a 70-140 ezer ft-os babakocsit csak ne legyen baj!Ügyes húzás !!!

2010. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ezek mérgezőek, akkor a Bugaboo is mérgező.

Én a Stokke kocsikban voltam szerelmes, de hát ki engedheti ezt meg magának?

2010. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"csupán három kapott közepes osztályzatot, egy elégségest. Ezek (Bugaboo Cameleon, Teutonia Mistral S, Zekiwa Alu-Cross, Hartan Topline S)" Én akárhogy számolom, ez nem három, hanem négy.
2010. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jaaa, hogy ebből egy elégséges, akkor visszavonom.
2010. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez túlzás.

(Amúgy a nagyon drága, babkocsik kevésbé parktikusak, nézem ezeket a stokke kocsikat, szegény gyerekek ülnek egy szűk székben, inog az egész, semmi pakoló alul és jó drágák)

2010. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok,hogy a gyerek a legjobb marketingfogás ,hiszen a szülő mindent megakar neki adni:)Ezért előszeretettel reflektálnak a drága dolgokra:)Jó mi?


Én őszintén szólva tojok erre:)Nem vettünk neki nagy dolgokat, na nem mert nem telne rá,hanem mert felesleges:)


És őszintén szólva engem sokkal inkább az érdekel,hogy a gyerekem,az unokák,dédunokk stb egy szép egészséges környezetben nőhessenek fel,boldogan:)Nem az,hogy milyen babakocsiban feszítenek,kinek van a legjobb rákkeltő játéka, hogy kit szoptattak és kit tápszereztek:)

2010. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!