Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák, átlagba...

Több gyerekes anyukák, átlagban napi mennyi időt töltötök mosással és a járulékos teendőivel?

Figyelt kérdés

Nekem 3 gyerekem van, és azt számolgattam, hogy mindennel együtt átlagban napi 1 óra jött ki, ez normális?

Benne van a vasalás, elpakolás, zokni párosítás, folttisztítás, előáztatás szóval minden.


2018. máj. 27. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kevés, örülj neki. Egy gyerekkel. is több és nem vasalok.
2018. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van.

Mosógépbe külön beteszem a feketéket külön szinesek külön fehérek.

Áztatni nem szoktam,vanish minden megold! :D

Szárítógépbe át utána.

De ezek csak percek.

Mikor az is lejár akkor fél óra hajtogatás,ami olyan azt meg este fél óra alatt kivasalom.

Több időm inkább a takarításra meg a főzésre megy el! :D

2018. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is van szárítógép, napi szinten 2 adagot mosok, kb. úgy ahogy te is írtad. De erre még rájök a türcsi, az ágynemű. Ha nincs időm csak 1! napig is mosni, halomban áll a szennyes és a hatogatásra váró, vasalatlan ruha.
2018. máj. 27. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mosással? 1 perc alatt berakom a ruhákat + beindítom a gépet, aztán 1 perc alatt átpakolom a szárító gépbe. Este meg összehajtom tévénézés közben. Úgyhogy maximum 15 perc / nap.
2018. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Ja, és én 20 éve nem vasaltam, teljesen felesleges, 50 éve még azért vasalták, mert egyrészt nem 60 fokon mostak, másrészt azok a ruhák még gyűrűdősebb anyagból voltak. Teljesen felesleges időpazarlás.
2018. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nalam is 3 gyerek van.

Nincs szarito gepem,igy teregetek.

Be-kipakolas 1-2 perc,teregetes 5perc kb.

Mikor leszedem akkor egybol hajtogatva szedem,igy nem gyurodik.

Este szetvalogatom es elrakom.

Kb fel ora mindebnel egyutt 1 mosas.

Napi 1-2 mosast inditok.fehereket nem aztatom.wanish es ecet+95fok.(a 95 fok legfokepp a pici textil pelusai miatt.huzza oket mindenhol a foldon,azzal is alszik.)

Nem vasalok,teljesen feleslegesnek tartom.

2018. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Három gyerek van. 0-15 perc között.

Bedobom a ruhát a gépbe, ha lejárt, kiteregetek. Amikor beszedem, egyből belehajtogatom a lavórba. Behozom, két perc alatt kiválogatom, mindenki beteszi a szekrényébe a sajátot.

A színes és a fehér ruha eleve külön szennyestartóba megy, nem válogatok. Áztatni se szoktam, jó a mosógépem, mindent tud. :)

Vasalni csak azt, amit muszáj, felvétel előtt.

Nulla perc úgy jön ki, hogy a tíz és tizennégy éves megcsinálja a mosást, teregetést, beszedik. Nekik is meg kell tanulni.

2018. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-3 adag egy nap, berakni egy adagot átválagotva max. 3 perc, kirakni 5-10, és tán elrakni is annyi. Áztatni, vasalni nem szoktam, csak ha nagyon muszáj (pl. játszóházas zokni vagy nem rögtön kiakasztott ünneplő felvétel előtt). És nem mindig én csinálom.
2018. máj. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: akkor 1 adag neked is kb. 20-30 perc mindennel együtt, tehát be-, kirakni, kiteregetni, leszedni, elpakolni. Így szerintem ez reális. Ha napi több adagot mosol, ez duplázódik vagy triplázódik. Én vasalok is, szóval akkor teljesen reális az átlag napi 1 óra.

Köszönöm.

2018. máj. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!