Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában mindenhol terhes...

Mostanában mindenhol terhes nőket látok. Csak én vagyok túlzottan kiélezve a témára vagy tényleg többen vannak mostanában?

Figyelt kérdés

Nem rémlik, hogy máskor ennyien lettek volna.

Budapesti vagyok amúgy.


2018. máj. 29. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy kiélezve rá. Amikor babát akarunk, én is mindig pocakokat látok. 😄
2018. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát na a Budaházy megmondta hogy szülni kell,mert ha nem teszed hozzájárulsz Magyarország pusztulásához.
2018. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mióta terhes lettem az elsővel én is mindenhol csak kismamákat látok :D biztosan előtte is sok volt, de azóta jobban feltűnnek gondolom :)
2018. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szintén budapesti vagyok, de nem rémlik, mikor láttam utoljára terhes nőt, úgyhogy valszeg csak te vagy errea témára most nagyon rágerjedve.
2018. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Én vidéki városban élek. Itt tényleg több van. Vedőnő mondta, hogy rekordot döntött ebben az évben az új kismamák száma.
2018. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Budapest, nálunk is sok van, védőnő is mondta, hogy nő a kismamák száma. Plusz ilyenkor jobban látszik, mint télen a nagykabátban :-)
2018. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én most pont, hogy nem látok annyit. De csak azért, mert engem már nem érint a teherbeesés-terhesség. Persze jobban észrevettem, amikor én is babát vártam. :) Most gyerekeket látok mindenhol. Tuti nincs több gyerek mint régen, csak na... jobban ki vagyok erre élezve, mint 10 éve, mikor még közelébe se voltam a gyermekvállalásnak.
2018. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném, hogy ki vagyunk rá élezve. Nagyon sok kismama van, elég megnezni a sztárok között is..


Egyébként én kisvárosban, vidéken élek, és naponta látok legalább 2 kismamát.

2018. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Kisgyerekem van, rendszeresen járunk olyan helyekre, ahol jellemzően felülreprezentált a terhesek száma, mégse látok többet, fel se tűnnek.

Nyilván mert nem ezt keresem, nem aktuális, neked meg igen.

2018. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak a sztárok között látom, hogy sokan terhesek vagy nemrég szültek.
2018. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!