Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Noélia, Penelopé és Hilda...

Noélia, Penelopé és Hilda nevek közül melyik a szebb?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyik sem tetszik, viszont a Hilda vállalható. A másik kettőt nem tudom országon belül elképzelni.
2018. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindenkeppen valasztani kell akkor a Hilda talan.. Ezzel a Noeliaval nem tudok azonosulni.. A Penelope meg mint egy ogorog kecske neve vagy nemistudom.
2018. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak ez a három opció van, akkor mindenképpen Hilda szerintem is. A Penelopé kifejezetten csúnya. Elképzelem: Lakatos Penelopé. Pont az a tipikus, mint a Lakatos Nintendó.
2018. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem pont a Hilda nem tetszik. Öreges nagyon. A másik kettő szép, de rövid és hozzáillő vezetéknévvel.
2018. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hilda ezek közül a legkevésbé fura.

De inkább Tildát adnék.

2018. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Penelopé a legszebb.


Klasszikus, elegáns, imádom az ére végződő neveket.


A Hildáról nekem egy tenyerestalpas otromba mogorva német nő jut eszembe.


A Noélia kicsit giccses.


Ha muszáj választani, Penelopé.

2018. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Noélia.

A Penelopénénél nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy spanyolul a “Pene” péniszt jelent, a Hilda meg nyanyás.

2018. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hildáról egy német brünhilda jut eszembe, nagydarab hatvanas, aki a nyakbaakasztható műanyag bizbasszal a nyakában áztatja magát a gyógyvízben Zalakoroson :) Szalmasárga haj, atombrutál smink és óóriási test egyrészes fürdőruhában, millió aranyékszerrel teleaggatva.

(bocsi, túl sok ilyet látok nyaranta :) A férj persze csak Günther :) )

2018. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*Zalakaros
2018. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hilda.

Erről legalább csak valami NDK-"szépségkirálynő" jut eszembe, a másik kettőről inkább ne beszéljünk.

2018. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!