Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányos anyukák! Van egy 20...

Lányos anyukák! Van egy 20 hós lányom és egy ideje észrevettem, hogy mindenhol ott a haja, vállán, cumisüvegre tekeredve, ha megsimogatom kb mindig a kezemben marad 1-1 szál. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú és sűrű haja van, és gondolom persze neki is hullik valamennyire. Nem

Mondom hogy csomókban hullik, de itt-ott mindig látom. Ez gond, vagy csak nagyon ráállt a szemem. Orvost is persze megkérdezem.



2018. jún. 6. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hosszú hajú lányom van, egyiknek sem hullik/hullott a haja. Pár szál a fésűn és ennyi. De normális is lehet a minimális hajhullás.
2018. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, na neki fésűn se hajmosás alkalmával sem látom. Azért elviszem orvoshoz, mert elég gyorsan lekarikásodik a szeme, ezért gondoltam vashiányra is. Mégegyszer köszönöm a gyors választ!
2018. jún. 6. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Kisebbikem 20 hós, nem vettem észre, hogy hullana. Neki is sok haja van, fésűn se látom nagyon. Nagyobbik göndör hajú, neki általában vizesen balzsammal fésülöm, az övé sem hullik.
2018. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak hullik. Teljesen normális fésűn, kihúzott hajgumiban, hajmosáskor, elvétve itt-ott. Az lenne probléma, ha csomókban vesztené.

Nekem is hullik ennyire, mint neki.

A hosszú haj egyébként sokkal többnek látszik, akkor is ha csak pár szál hullott ki.

2 éves, lapockáig érő extra dús göndör haja van és más okból volt vérvétele, minden értéke rendben.

2018. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Unokahugm 2 éves elmúlt, amikor marokszám hullani kezdett a haja. és tele volt a feje kis rövid hajszálakkal. Orvostól orvosig hurcolták, minden negatív volt, végül kitalálták, hogy talán a babahaja nem hullott még ki ezidáig. És tényleg!
2018. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2018. jún. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!