Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos anyatejes babám...

2 hónapos anyatejes babám 4900 gramm. Ez normális? Kicsit soknak találom. Egyébként 3020-szal született.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!nekem a doki meg a védőnő aztmondta,hogy a heti 10-15 dkg hizás a jó.Ebböl kitudod számolni
2010. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim meg azt mondta, hogy az első néhány hónapban a babák 10 és 25 dkg között híznak hetente. Az én fiam csak anyatejes, és az első két hónapban 1-1 kg-t hízott. Azóta lelassult, úgyhogy ne aggódj, ha az elején gyorsan gyarapszik, később majd lelassul. A barátnőm lánya 3 hónaposan megduplázta a születési súlyát, egyévesen 11kg volt, tehát 9 hónap alatt hízott annyit, mint az elején 3 hónap alatt. Anyatejjel nem tudod túletetni, adj neki, amennyit kér. Jó babázást!
2010. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem normális..
2010. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj,főleg az elején!!!
2010. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt olyan időszak az elején, amikor heti fél kilót is hízott a baba, aztán beállt 25-30 dekákra, és így 3 hónaposan megduplázta a születési súlyát, pedig 3600-zal született. Most pár hete nem nagyon hízik, viszont hosszában nő, és nagyrészt lementek róla a babahájak. Amúgy meg kit érdekel, hogy mennyit hízik, amíg jól fejlődik, okos, ügyes, szép?
2010. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Nagyon szépen köszönöm mindannyitoknak a válaszokat. Megnyugodtam.:-)

2010. febr. 8. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!