Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett tanári szak...

Gyerek mellett tanári szak elvégzése, és későbbiekben az elhelyezkedés ezzel a diplomával mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Párommal nagyon szeretnénk mindketten babát. Neki van állandó, jól fizető munkája, én azonban idén felvételiztem.Tanár szeretnék lenni. Mennyire lenne nehéz egy tanári szak levelezőn? Ha sikerül a diploma, nagyon nagy akadály lenne az, hogy van egy gyermekem? Negatí kommemtek nem érdekelnek, nagyon régóta gondolkodunk ezen, én mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, az én anyukám is 22 évesen szült, és szeretem,hogy fiatal, és közelebb áll az én generációmhoz.. Csak kicsit félek,hogy későbbiekben nehézséget okozna -e a baba. Egyébként 20 éves vagyok.
2018. jún. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem hinném hogy nagy nehézség lenne elvégezni levelezőn azt meg végképp nem hogy hátrány lenne...
2018. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia, en a mesterképzést levelezon csináltam, baba mellett. Necces volt mert tesi szak, de sikerült :) nagyon össze kellett magam szedni, azóta van már tesó is, és most várom a harmadikat. Így 30 alatt le tudtam a gyerekszulest nagy családdal. :)
2018. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen tanár akarsz lenni, büfészakos(magyar, töri, etika stb) vagy valamit érő szakos tanár(matek, biosz, fizika pl?
2018. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Büfészakos az, gratulálok utolsó. Gondolom te sem a művelt emberek csapatát erősíted, csak valami szakbarbár vagy.
2018. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Német-történelem
2018. jún. 6. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Igazából nem értem a kérdést. Tehát most nincs baba, akkor miért nem nappalin kezded? Ha pedig jön, akkor halasztasz majd átmész levelezőre. Ha diploma után jön, még könnyebb! Elhelyezkedni el fogsz tudni vele, mert pedagógus hiány van. Csak azt érdemes átgondolni, miért hiányszakma és érdemes-e elvégezni...



Egy alsós tanító néni

2018. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Levelezon ez allamilag tamogatott kepzes? Erdekelne, mert mindenhol onkoltsegeset talalok. Koszi, ha valaszolsz 😘
2018. jún. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Büfészakos az, gratulálok utolsó. Gondolom te sem a művelt emberek csapatát erősíted, csak valami szakbarbár vagy.


Tévedsz, két diplomám van, egy mentőtiszti és egy egészségügyi mérnöki


Kérdező, megcsinálható csak gondolj bele van-e értelme. Reál szakos tanárként kapkodnának utánad humán szakosként nem kifejezetten.

2018. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Tévedsz, két diplomám van, egy mentőtiszti és egy egészségügyi mérnöki"

És ettől lennél művelt? Látom, már a szó értelmezése is problémát okoz. A szakmádban biztos jó vagy, de attól még egy pökhendi és műveletlen ember lehetsz ilyen hozzáállással. Na ezt hívják szakbarbárnak. Örülök, hogy új kifejezést taníthattam neked.



Kérdező, szerintem nyugodtan vágjatok bele, tanárként elhelyezkedni tényleg nem nehéz, hiány van. Nem hátrány, hogy gyereked van, a pedagógusok nagy részének szintén van. Közoktatásban dolgozom én is, a kollégáim 90%-ának van gyereke (és itt közel 200 főről beszélek).

2018. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!