Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzből jöttök ki...

Ti mennyi pénzből jöttök ki havonta?

Figyelt kérdés
Mi 2 felnőtt, 2 gyerek. Gyárban dolgozunk. Összes bevétel 650ezer. Nagyvárosban lakunk, havi 100ezer lakáshitel, 2db 10 éves autót tartunk fel. Ha nincs betegség vagy különösebb extra kiadás 20-30ezret tudunk félrerakni, amiből utazhatunk nyáron.

#fizetés #család #megtakarírás
2018. jún. 17. 11:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

400 ezer körül (a férjem folyamatos műszakban dolgozik szóval elég változó ünnep-túlóra-egyéb pótlékok függvénye, 380-450 között van a havi bevételünk), 2 felnőtt és 2 gyerek, én itthon vagyok a kicsivel gyeden. Megyeszékhelyen élünk (nem nyugaton...), 100 ezerbe még az utolsó telefonszámla is belefér. Ez egy lakás, a hitel rezsivel átlag 70 ezer. Autónk nincs, a férjem figyelemhiányos (adhd) én simán félek forgalomban. Bár van jogsim (a 4. vizsgám sikerült), ezután nem is mertem vezetni... nem való az mindenkinek meg amúgy is a busz tökéletes, ha mégse, akkor taxiztunk is már.

20-50 ezer forintot tudunk félretenni de megesett már, hogy semennyit. Többet nem, ha olyan sok marad, akkor vásárlok jóval előre általában.

2018. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A havi bevetelunk 450-550 kozott mozog.en meg gyesen vagyok a 3.al,majd osszel megyek vissza dolgozni,akkortol olyan 600-700 korul lesz a havi bevetel.

3 gyerek van.lakas,auto ki van fizetve.

Havi min 130 at rakunk felre.

A havi 320 altalaban eleg mindenre.

Parom maszekol is munka mellett,abbol valtozo a bevetelunk,de ahoz sosem nyulunk.az egy kulon szamlan gyulik egy csaladira.nem szeretnenk a jelenlegi lakasunkat eladni es ugy venni hazat.

2018. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
A havi bevételünk 850-900.000 forint. Hárman vagyunk, 2 felnőtt és egy 6 éves gyerek. Saját tehermentes lakásunk van, 2 autónk (egy felső kategóriás és egy szaladgálós kisebb), így minimum 300.000 forintot rakunk félre egy hónapban. Most akarunk házat venni, így némi hitelt majd fel kell vennünk, az nyilván lemegy majd a havi megtakarításból.
2018. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb 250 a havi bevételünk, általában ötvenet félre rakunk.

Két felnőtt, egy hat éves és egy négy éves gyerek

2018. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%
Ezek szerint anyámat. Hát bocs, itt ennyit keres egy szoftverfejlesztő. Gyertek ki ti is, ha beálltok takarítani a mexikóaiak mellé, akkor is annyit kerestek, mint otthon egy kezdő mérnök.
2018. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Jajj utolsó hagyd már magad :D

Nem mondta senki hogy anyádat egyedül csak te, mert ki nem bírtad volna hogy ne provokálj, meg menőzz. Érdekes más jól keresőt miért nem pontoztak le?

Külföldi fizuvel meg elég nevetséges menőzni, mivel külföldön mindenki többet keres mint itt. Ez nem a te érdemed, hanem az adott ország gazdaságáé, ennyi.

2018. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ilyen jol fizetnek a gyarban?
2018. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jól fizetnek, de összes bevételről beszélek, ami tartalmazza családi pótlékot, családi adókedvezményt, 13-dik havit, kafetériát.
2018. jún. 17. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!